Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aj takto si zarábali hollywoodske hviezdy... aké bolo ich prvé zamestnanie?

január 11, 2012 - 14:06
Cesta medzi svetové hviezdy nebýva dláždená zlatom. O tom vedia svoje aj mnohé celebrity, ktoré sa pred tým, než sa stali idolmi z červených kobercov, živili kde čím. Hlavné bolo niečo zjesť a zaplatiť nájom.
Foto: 

 

 

 

Johnny Depp (48)
Napodobňoval Kiss

Herec mal vždy rád masky – veď jeho najlegendárnejšie postavy sú Nožnicovoruký Edward a kapitán Jack Sparrow, ku ktorým patrí poriadna vrstva líčidiel. Tá prináležala aj k jeho prvému zamestnaniu. Idol ženských sŕdc totiž vystupoval s kapelou, ktorá napodobňovala legendárnych rockerov Kiss so všetkým, čo k tomu patrí, teda aj s maskami.Jennifer Aniston (42)
Otrasná kuriérka

Niekde tam vonku je pravdepodobne ešte stále šofér, ktorý raz preklial kráľovnú romantických komédií. Budúca hviezda Priateľov sa v tom čase snažila zarobiť na nájom. „Najdrsnejší job, čo som kedy mala, bol, ked som sa pokúšala živiť ako bicyklová kuriérka,“ povedala Jennifer, ktorá mala vtedy 19. „Najhorší moment bol, keď som vletela do otvorených dverí na aute. Bola som veľmi neskoordinovaná,“ priznala sa herečka.

Megan Fox (25)
Bohyňa krásy začínala ako banán

Je známa provokovaním a odhaľovaním v rôznych obmenách, ale ako floridská tínedžerka si zarábala absolútne zahalená. Tancovala prezlečená za banán v rámci prezentačnej akcie obchodu s ovocnými koktailmi. „Moji kamaráti zo školy zvykli jazdiť naokolo autom a vykrikovali strašné obscénnosti,“ podelila sa o svoju skúsenosť Megan.

 
Mariah Carey (41)
Dostala vyhadzov

Zdá sa úplne prirodzené, že spievanie bolo odjakživa povolaním Mariah Carey. A čo tak zákaznícka podpora? Presne tak, ešte pred tým, než sa tmavovláska chopila mikrofónu na plný úväzok, pracovala na reklamačnom oddelení obchodu s kabátmi ako dievča, ktoré ich kontrolovalo. Našťastie pre ňu, toto nemalo dlhé trvanie. Päťnásobná držiteľka Grammy sa vyjadrila, že ju poslali kadeľahšie pre jej neschopnosť ovládať svoje správanie.

Chris Rock (46)
Nemal na krevetu

Komik sa vyjadril, že sa cítil ako uväznený v sklenenom akváriu, keď ešte ako tínedžer pracoval v reštaurácii Červený raj. Dôvod? Pretože bol obklopený jedlom, ktoré si zo svojho platu pomocného čašníka nemohol dovoliť ani len vo sne. „Zarábal som minimálnu mzdu. Jedna kreveta stojí minimálnu mzdu!“ vyjadril sa na margo svojej minulosti.

 

Brad Pitt (48)
V kuracom obleku

Jeho cesta na zoznam áčkových hercov zahŕňa okrem iného aj množstvo hydiny. Hviezda mnohých filmových hitov zvykla svoje vyšportované telo ukrývať pod oblekom obrieho kuraťa a v tomto prestrojení rozdávať letáky s reklamou na bistro s kuracími sendvičmi na preslávenom Sunset Boulvard. To však nebolo jeho jediné zaujímavé povolanie – v Oklahome Brad istý čas pracoval aj ako šofér, ktorý rozvážal striptérky na súkromné striptízy.
Autor: Mária Šidlová
Foto: S. A., ISIFA

- - Inzercia - -