Dnes je streda, 29.september 2021, meniny má: Michal, Michaela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominika Mirgová sa opäť hlási o slovo s emotívnym videoklipom!

marec 12, 2016 - 21:03
Dominika Mirgová nezaháľa a dnes fanúšikom predstavila videoklip k pesničke Pódium. Nový singel pochádza z albumu Armáda, ktorý Dominika vydala koncom februára. Pódium zachytáva Dominiku v úlohe starostlivej matky, ktorá sa však nechce vzdať svojich cieľov.
Foto: 

Mladá mamička Dominika Mirgová len pred pár dňami vydala svoj tretí štúdiový album Armáda a dnes nám už servíruje nový videoklip. Vizuál k aktuálnemu singlu Pódium zachytáva predovšetkým mladú speváčku a jej emotívnu spoveď o tom, aké náročné je byť matkou a speváčkou zároveň.

Dominika skladbu ale aj nový album venuje predovšetkým svojim fanúšikom, ktorí sú pre ňu jej armádou. Vo videoklipe sa po boku cieľavedomej Trnavčanky okrem jej tanečníčok zo skupiny VIP Crew objavuje aj jej malý synček Peťko a speváčkina dvorná vizážistka Lucia Sládečková. O bezchybnú vizáž sa v tomto videoklipe samozrejme postarala už spomenutá make-up artistka, známa aj ako Lucid Style

Pod réžiu a samotnú postprodukciu videa, ktoré sa nakrúcalo v Trnave sa podpísal Laco RychtaríkText má na svedomí sama Dominika Mirgová s pomocou Rakbyho a Mira Jaroša.

Vodu slovenského šoubiznisu určite rozbúri aj kontroverzný odkaz v závere videa. Ten Dominika podľa všetkého adresuje svojej mladšej kolegyni Aless. Sedemnásťročná speváčka totiž skúsenejšiu Mirgovú minulý rok spomenula vo svojej pesničke Narodená pre výhru.  

Dušan Marko, Foto: Dominika Mirgová

Dominika Mirgova - PODIUM prod. JL Beats (official video)

- - Inzercia - -