Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Narcis môžete získať aj cez internet na ZlavaDna.sk

apríl 14, 2016 - 12:57
Dobrovoľníci so žltými narcismi sú už tradičnou súčasťou celoslovenskej akcie Deň narcisov, ktorá tento rok pripadla už na tento piatok 15. apríla. Prispieť na dobrú vec však môžete aj z práce alebo z domu. Iba na ZlavaDna.sk môžete získať virtuálny narcis. ZlavaDna.sk je tiež jediným miestom na Slovensku, kde nájdete špeciálnu limitovanú edíciu tričiek #SomNarcis. Vyzbieraná suma za kúpu virtuálnych narcisov a tričiek bude v plnej výške poskytnutá Lige proti rakovine.
Foto: 
Shutterstock

Práve narcis sa v posledných rokoch stal u nás symbolom boja s rakovinou a tiež symbolom solidarity s osobami a rodinami, ktorých sa toto ochorenie týka najviac. Ak sa vám nepodarí prispieť dobrovoľníkom osobne, nezabudnite tak spraviť online. „Stačí len pár kliknutí a môžete podporiť mnohých ľudí bojujúcich so zákernou chorobou. Ak chcete spojiť užitočné so zábavným, môžete si tiež kúpiť originálne limitované tričko #SomNarcis, ktoré nenájdete nikde inde,“ vysvetľuje Svetlana Tarageľová, riaditeľka ZlavaDna.sk.

Prispejte online alebo si zakúpte limitovanú edíciu tričiek #SomNarcis.

#SomNarcis - Sajfa

Autor: 
Liga proti rakovine

Cieľom Dňa narcisov je získať finančné zdroje na programy a projekty v prospech ľudí bojujúcich s rakovinou a tiež im vyjadriť symbolickú podporu a spolupatričnosť. Vyzbierané peniaze Liga proti rakovine vracia späť do spoločnosti v podobe financovania služieb a projektov pre onkologických pacientov na celom Slovensku. Viac informácií nájdete na www.dennarcisov.sk.

- - Inzercia - -