Dnes je pondelok, 08.august 2022, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

NMD od adidas Originals sa ukážu v plnej kráse na prvom ročníku FASHION DEALã

apríl 19, 2016 - 17:35
Po úspešnom nultom ročníku sa tento týždeň Bratislava opäť dočká podujatia FASHION DEALã. Prvý ročník opäť privíta priaznivcov urban kultúry na Laurinskej ulici v Bratislave, a to už 22. a 23. apríla. Samozrejmosťou je showroom značky adidas, ktorý bude oproti nultému ročníku dva krát väčší, a doplnený o interaktívnu zónu. Na svoje si prídu najmä fanúšikovia aktuálneho modelu adidas NMD.
Foto: 

Najvychytenejšie tenisky tejto sezóny sú jednoznačne adidas NMD. Svojím dynamickým tvarom si ihneď našli svojich priaznivcov medzi mužmi ale aj ženami. Najnovší model od adidas Originals sa v deň svojho vydania na Slovensku vypredal takmer okamžite a dostupný je už len v kamenných predajniach adidas v nákupných centrách Aupark a Eurovea v Bratislave.

Tento štýlový pár tenisiek spája kultové DNA značky adidas s modernými, prelomovými technológiami. Moderná konštrukcia zvršku, výrazné tvary a odvážne archívne detaily tvoria tento dynamický koncept. NMD nie je novým prevedením archívneho modelu, ani prerobenou ikonou. Je to úplne nový koncept. NMD vychádza z pokrokových modelov adidas, ako MicroPacer, RisingStar a Boston Super, čím dodáva archívnym prvkom moderný kontext. Odráža ikonografiu najslávnejších produktov adidas a spája ich s neporovnateľnými technologickými vymoženosťami roku 2016.

colage-adidas_fashion_deala.jpg

Foto: 
adidas/ZenskyWeb.sk

 

Tenisky NMD sú odpoveďou na životný štýl tých, ktorých poháňajú zážitky a život si užívajú naplno. Reč je o ľudoch, ktorí nikdy neodídu z domu bez obľúbeného notebooku, alebo slúchadiel, a NMD je teraz súčasťou tejto skupiny nevyhnutných vecí. 

Niektoré z archívnych modelov, ktoré slúžili ako inšpirácia pre návrh dizajnu NMD tenisiek budú po boku modelu NMD vystavené práve v spomínanom showroome na FASHION DEALã v dňoch 22. až 23. apríla. Príde aj slovenská ambasádorka značky adidas, krásna moderátorka a modelka Soňa Skoncová!

FASHION DEALã promo BRATISLAVA

Autor: 
FASHION DEALã