Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dokonalé spojenie čínskej tradície a dizajnového luxusu

jún 15, 2016 - 01:15
Túžite po príjemnej aróme, ktorá naplní váš byt? Tak potom by ste mali vyskúšať štýlové vône Chando, ktoré v sebe spájajú tradíciu čínskeho porcelánu s dokonalým dizajnom. Osviežte si váš byt štýlovým voňavým doplnkom.
Foto: 

Sú elegantné, luxusné a prepracované do dokonalosti. Reč je o interiérových vôňach Chando. Okrem toho, že naplnia vašu domácnosť príjemnou vôňou, stávajú sa aj skvelým dekoračným doplnkom.

Značka pochádza z Číny, kde rodina Chen už niekoľko desaťročí vyrába tie najdokonalejšie interiérové vône. Chando je spojením tradičnej výroby čínskeho porcelánu a dokonalej vône. Rodina Chen sa rozhodla tieto dve esencie spojiť a vytvoriť tak krásne porcelánové aróma difúzery, ktoré svojou nádhernou vôňou priam luxusne prevoňajú váš byt či dom. Vôňe Chando sú navyše vďaka dokonalému dizajnu nadčasovým interiérovým doplnkom. Každá z vôni je zabalená v luxusnej krabičke, čo z vôní Chando robí ideálny darček pre blízku osobu.

Na výber máte hneď niekoľko možností - na svoje si tak prídu milovníci citrusových, kvetinových, ovocných, ale i korenistých či drevitých vôní. 

 

- - Inzercia - -