Dnes je pondelok, 08.august 2022, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zozn@mte sa, prosím!

júl 11, 2016 - 23:44
Aké by to bolo leto, keby ste si na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea nemohli vychutnať romantickú komédiu o láske? Uznajte, že by to už ani takým plnohodnotným letom nebolo. Nemajte však žiadne obavy, romantiky a lásky bude aj v júli neúrekom.
Foto: 
Cinema City

„Roky randenia, zoznamovania sa na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke.

A samozrejme o tom, čo všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer, ako šéf zoznamky, čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. So šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku, ktorá lásku hľadá na zoznamke, nuž a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Slučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká...

Romantickú komédiu Zozn@mka si môžete pozrieť počas jedinečnej Ladies Movie Night 26. júla v multiplexe Cinema City, Eurovea. Okrem tohto českého filmu na vás čaká aj atraktívny sprievodný program. Úžasný balík s množstvom prekvapení od exkluzívnych partnerov podujatia, welcome drinky hneď po príchode, vône najnovších parfumov, tombola s fantastickými cenami a hneď po nej úsmevná česká komédia od režisérky Zity Marinovovej. Prežite úžasnú júlovú Ladies Movie Night! Vstupenky si môžete zakúpiť už teraz na pokladni kina Cinema City Eurovea alebo online na: http://cinemacity.sk/showFeatInfo?featureCode=1817O2R2.

- - Inzercia - -