Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lina Mayer predstavuje nový videoklip! Bude to ďalší hit?

júl 23, 2016 - 07:00
Talentovaná Lina Mayer do rádií posiela nový singel. Pesničku Nothing, ktorú nájdeme na pripravovanom albume nám rodáčka z Košíc servíruje rovno aj s videoklipom.
Foto: 

Kráska z metropoly východu sa o slovo hlási s novým singlom, ktorý dostal názov Nothing. To však neznamená, že by pesnička bola o ničom, práve naopak. Obdivuhodným faktom je to, že tak ako text aj hudbu si zložila samotná interpretka, ktorá v spolupráci s FANY dokonca stojí aj za choreografiou nového videoklipu. 

„Klip sa natáčal dva dni v starej tehelni a musím povedať, že to bol zaujímavý pocit, pretože som krásne povymetala svojimi vlasmi celú podlahu, čo aj uvidíte," prezradila speváčka Lina Mayer pre rádio Europa 2. Vizuál plný tanca síce možno v mnohom pripomenie klipy americkej speváčky Sii, to však klipu nijako na jeho kvalite a atmosfére neuberá.

O miestami až mystickú vizáž Karolíny vo videoklipe sa postarala Miriam Miklušová. Produkciu pesničky mal na starosti Vlado Randy Gnepa a réžii videa sa zhostil Laco Rychtarik.

Lina Mayer - NOTHING (Official 2016)

Autor: 
Lina Mayer Official

Karolína Majerníková so do podvedomia verejnosti pod umeleckým menom Lina Mayer dostala ešte v minulom roku, kedy vydala svoj singel Personal Sky. Až začiatkom tohto roka sa však z pesničky stal obrovský rádiový hit, ktorý obletel celé Slovensko. V súčasnosti už Lina pracuje na svojom debutovom albume, na ktorom najdeme aj pieseň Nothing.

Ak chcete vedieť, ako Karolína vníma svoj úspech a to, že ju mnohí poslucháči považujú za zahraničnú hviezdu, pozrite si rozhovor, ktorý nám poskytla na galavečeri Slovenka Roka 2016.

Slovenka roka 2016 | Lina Mayer

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -