Dnes je pondelok, 08.august 2022, meniny má: Oskar
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Majk Spirit je očarený finalistkami Miss Universe: Pozrite sa, ako sa s nimi zabavil!

august 28, 2016 - 20:27
Dvanásť dievčat súťažiacich o titul Miss Universe Slovenskej Republiky 2016 predviedli na exkluzívnom večeri v hoteli SPA Aphrodite americkú značku dámskych nadčasových šiat BCBG Max Azria. Predviedli sa aj v plavkách známej slovenskej návrhárky Jany Gavalcovej. Po módnej prehliadke spolu s Majkom Spiritom zaspievali jeho pesničku Šampuss.
Foto: 
IN AGENCY

Americkú značku BCBG Max Azria priniesla v marci na Slovensko modelka Romam Škamlová. Šaty sa vyznačujú prepracovaním, nadčasovosťou, ženskosťou a obľúbili si ich aj mnohé slovenské osobnosti ako aj riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová.

img7536.jpg

Foto: 
IN AGENCY

 Okrem prítomných hostí, finalistky súťaže, obdivoval z publika aj Majk Spirit, ktorý mal na záver večera koncert.  Súťažiace, pri jeho poslednej pesničke Šampuss, prišli s pohárom sektu  v plavkách od slovenskej návrhárky Jany Gavalcovej.  Spolu s Majkom Spiritom dospievali jeho pesničku , ktorej videoklip sa nahrával práve v priestoroch hotela.

img_3863.jpg

Foto: 
IN AGENCY

img_3887.jpg

Foto: 
IN AGENCY

 Najkrajšia Slovenka bude známa 1. októbra 2016, kedy sa uskutoční finále súťaže MISS UNIVERSE. Dovtedy čaká finalistky ešte náročný program.

 

- - Inzercia - -