Dnes je sobota, 28.máj 2022, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Famóznu líniu od Jany Pištejovej predviedla i krásna Andrea Verešová

september 29, 2016 - 10:18
Jana Pištejová sa môže pýšiť ďalšou fantastickou ženskou líniou. Tretí deň Bratislavských módnych dní jednoznačne patril jej novej kolekcii, ktorú predviedli známe ženy zo slovenského šoubiznisu.
Foto: 

Luxusné materiály v kombinácii s kvetinovými aplikáciami sa podpísali pod novú jesennú kolekciu Jany Pištejovej. Návrhárka ostala verná svojmu štýlu a večerné róby navhrla tak, aby v nich žena vyzerala rafinovane, sexi a zvodne. "V novej kolekcii som použila barokovo-secesný ornament a pohrala som sa aj s výšivkami lúčnych kvetov. Zaradila som i niekoľko čistých línii v antickom štýle," hovorí návrhárka.  Tentokrát spojila svoje sily Valériou Ducko Kelecsenyi. 

bmd0693.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prekvapili nás netradičné doplnky v podobe veľkých pokrývok hlavy, ktoré pripomínali labutie krídla. "Chcela som k tomu prispôbiť celý môj jemný ženský famme fatale koncept. Síce to bolo trošku odvážne, ale moje modelky to previedli dokonale," opisuje návrhárka. 

bmd0638.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bmd0654.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prehliadkové móle patrilo opäť krásnym ženám zo slovenského šoubiznisu. V róbach sme mohli vidieť Soňu Skoncovú, Zuzanu Šutjakovú, Mirku LuberdovúMiriam Mattovú, Sisu-Lelkes Sklovskú, Klementínu Tomrecaj a ďalšie krásky. Defilé prehliadky ukončila jedna z najúspešnejších missiek Andrea Verešová. Na mólo vniesla svoj šarm, gráciu a charakteristický sexepíl. 

bmd0747.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Viac sa dozviete v rozhovore s Janou Pištejovou a Andreou Verešovou

Jana Pištejová & Andrea Verešová I BMD 2016 jeseň/zima

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -