Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Miss Universe 2016: Novou kráľovnou krásy je Zuzana Kollárová

október 01, 2016 - 22:16
V poradí už 18. ročník finále Miss Universe Slovenskej republiky je opäť za nami. Novou kráľovnou krásy sa stala kráska s číslom 8. Zuzana Kollárová . Okrem celkového prvenstva získala aj ďalšie tri ocenenia. Titul prvej vicemiss si odniesla súťažiaca s číslom 10. Karolína Miková, druhou vicesmiss sa stala finalistka s číslom 1. Kristína Šulová.
Foto: 

Finálový galavečer Miss Universe Slovenskej republiky patril jednoznačne hlavnej víťazke s číslom 8. Zuzane Kollárovej. Za prvenstvo v súťaži si najkrajšia Slovenka okrem korunky odniesla aj nový automobil. Víťazku korunovala minuloročná Miss Universe 2015  Denisa Vyšňovská. Titul prvej vicemiss sa ušiel finalistke s číslom 10. Karolíne Mikovej. Druhou vicemiss sa stala súťažiaca s číslom  1. Kristína Šulová.

bmd0001.jpg

Foto: 
SITA

Počas večera sa rozdávali aj ďalšie tituly. Titul Miss Tip získala finalistka s číslom 1. Kristína Šulová.  Tá sa vďaka hlasom divákov zúčastní finále Miss Earth. 

bmd0014.jpg

Foto: 
SITA

bmd0015.jpg

Foto: 
SITA

Titulom Miss Média sa pýšiť finalistka č. 8 Zuzana Kollárová . Titul Miss Emma patrí  finalistke s číslom 5. Alexandre Hujdzíkovej, ktorej cenu v priamom prenose odovzdala šéfredaktorka časopisu Eva Blahútová.

[[{"attributes":{},"fields":{}}]]

Galavečerom sprevádzali moderátori Matej "Sajfa" Cifra a Vera Wisterová. 

- - Inzercia - -