Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Z modelky Prvá dáma: Melania Trump si žije svoj americký sen

november 09, 2016 - 10:20
Bývalá modelka patrí jednoznačne k najviac atraktívnym prvým dámam v histórii. Ako hodnotíte jej šatník vy?
Foto: 
SITA

Prvá dáma Ameriky je postavenie, ktoré je v politickom svete veľmi vnímané. Aktuálnou Prvou dámou sa v USA stala modelka so slovinskými koreňmi, Melania Trump.

Aj keď sa Americký prezident Donald Trump nevyjadruje veľmi optimisticky voči ľuďom, ktorí sa do Ameriky prisťahovali, pri jeho manželkách spravil Donald evidentne výnimku, keďže ani  pôvod jeho aktuálnej manželky Melanie nie  je americký.

Bývalá modelka patrí ale jednoznačne k najviac atraktívnym prvým dámam v histórii. Jej štýl bude minimálne nasledujúce roky prepieraný zo všetkých strán a my sa tak môžeme tešiť na kreácie, ktoré si Prvá dáma na oficiálne, ale i neoficiálne stretnutia zvolí. 

picmonkey_collage.jpg

Foto: 
SITA

Za dámu

Štýl Melanie Trump nepatril vždy ku konzervatívnym, ale s jej postavením sa musel zmeniť aj jej šatník. Z priliehavých a sexi šiat prešla Melania na elegantné kostýmy.

Stojí po boku svojho manžela

Ako správna Prvá dáma, aj Melania Trump stojí po boku svojho manžela Donalda Trumpa, aj napriek jeho škandálom a povahe. Uvidíme, ako sa bude bývalá modelka s európskym pôvodom pasovať s úlohou Prvej dámy Ameriky.

- - Inzercia - -