Dnes je utorok, 27.september 2022, meniny má: Cyprián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hviezdy seriálu Sex v meste zmenené na nepoznanie: Pána Božského by ste sotva spoznali...

január 13, 2017 - 12:18
Od začiatku nakrúcania kultového seriálu Sex v meste uplynulo už neuveriteľných 19 rokov! Niektoré hlavné postavy zo seriálu sa za túto dobu zmenili na nepoznanie.
Foto: 

Od prvej klapky v roku 1998 ubehlo už neuveriteľných 19 rokov.  Okrem šiestich sérii seriálu sme sa dočkali v roku 2008 aj prvého filmu a v roku 2010 jeho pokračovania. Čo myslíte, mohli by herci hrať ešte v jednej časti filmu Sex v meste? 

Carrie Bradshaw

Predstaviteľka spisovateľky, známa herečka Sarah Jessica Parker, rozhodne starne s gráciou. Tak ako v seriáli aj v osobnom živote našla svojho pána božského. Je ním herec Mattew Broderick, s ktorým spolu majú tri deti. Manželstvo je bez škandálov. 

carrie.jpg

Foto: 
HBO/SITA

Samantha Jones

Neverili by ste, ale herečka Kim Catrall má už 60 rokov! V osobnom živote sa trochu ponáša na svoju filmovú rolu. Má za sebou už dve manželstvá, ktoré po pár rokoch stroskotali. Pre média sa však priznala, že v skutočnosti v sexe nie je vôbec taká divoška ako vo filme. 

samantha.jpg

Foto: 
HBO/SITA

Charlotte York 

Čas sa akoby zastavil pri pohľadu na nežnú herečku Kristin Davis, ktorá si zahrala romantickú Charlotte. Krásna herečka mala so svojou filmovou rolou niečo spoločné. Adoptovala si dievčatko Gemmu Rose a žije s ňou v Kalifornii. Nikdy sa však nevydala. Dokonca sa povrárava, že  je alkoholička. 

charlotte.jpg

Foto: 
HBO/SITA

Miranda Hobbes

Nemilosrdná právnička v seriáli, v skutočnosti veľká bojovníčka. Herečka Cynthia prekonala vážne ochorenie rakoviny prsníka. V roku 2012 sa priznala k tomu, že je bisexuálka. Z predchádzajúceho vzťahu má dve deti. Momentálne je vydatá za ženu Christinne. 

miranda.jpg

Foto: 
HBO/SITA

Aidan Shaw 

Okúzľujúceho Aidana by sme hľadali už márne. Herec John Corbett od nakrúcania pribral nejaké to kilo navyše a tiež mu pribudli šediny. V súkromnom živote sa mu pomerne darí. Od roku 2002 tvorí pár s herečkou Bo Derek, avšak nemajú spolu ani jedno dieťa. 

aidan.jpg

Foto: 
HBO/Shutterstock

Stanford Blatche 

Najlepší priateľ Carrie sa vôbec nezmenil. Wille Garsonn stále účinkuje v niekoľkých seriáloch. Vo vzťahoch sa mu až tak nedarí. Ale v roku 2009 si adoptoval sedemročného syna Garsona. 

stanford.jpg

Foto: 
HBO/SITA

John Preston alebo Pán Božký

Aj vy sa pýtate, kde sa stratil Pán Božský? Jeho predstavil Chris Noth za posledných pár rokov veľmi zostarol. Vrásky a šediny mu ubrali na jeho sexepíle. Jeho to však netrápi, pretože je šťastný so svojou manželkou Tarou a synom Orionom. 

big.jpg

Foto: 
HBO/SITA

 

- - Inzercia - -