Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

MISS SLOVENSKO 2017: Do finále postúpili staršie dievčatá i jedna ryšavka

január 31, 2017 - 13:22
Finalistky 22. ročníka Miss Slovensko dnes zažili svoju spoločnú premiéru. Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková po prvý raz predstavila finálovú dvanástku dievčat.
Foto: 
SITA

V bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton dnes prvýkrát predstavili finálovú dvanástku MISS SLOVENSKO 2017.

Najstarší ročník Miss Slovensko 2017

Riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková je s výberom dievčat viac než spokojná. "Každý ročník je iný a my sa snažíme o rôznorodosť.  Tento rok medzi finalistkami nájdete plavovlásky, čiernovlásky i jednu ryšavku. Taktiež sú súťažiace o niečo staršie ako po minulé ročníky, máme len jednu devätnásťročnú finalistku a ostatné majú nad dvadsaťjeden rokov. Je to asi najstarší aký sme kedy mali," hovorí pôvabná šéfka súťaže.  "Musím však povedať, že dievčatá sú veľmi dobre pripravené, sú veľmi aktívne a je s nimi jednoduchšia spolupráca," dodáva riaditeľka súťaže krásy.  

Prečítajte si tiež: Víťazky Miss Slovensko 2016 mieria na svetové finále: Predvedú sa i v tradičných slovenských krojoch!

fc8a1359.jpg

Foto: 
SITA

Miss Slovensko 2017 sa približuje svetovému modelu súťaže krásy

Oproti minulým ročníkom čaká Miss Slovensko niekoľko zmien. "Snažíme sa ísť podľa svetového modelu súťaže krásy. Finalistky čakajú čiastkové disciplíny ako napríklad športová i talentová súťaž. Diváci uvidia vyhodnotenie týchto disciplín v priamom prenose," prezradila riaditeľka súťaže krásy. Karolína pre Ženský web povedala, že zatiaľ nemá žiadnu favoritku medzi dievčatami.

1.jpg

Foto: 
SITA

2.jpg

Foto: 
SITA

3.jpg

Foto: 
SITA

Finalistky vyberala i víťazka Miss Slovensko 2016  Kristína Činčurová

Do poroty zasadla i stále úradujúca víťazka Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová. "Samozrejme, dievčatá sme vyberali podľa toho ako vyzerajú, ale dali sme si veľmi záležať aj na rozhovoroch. Vďaka videoprihláške sme videli ich prejav či schopnosť vyjadrovať sa pred kamerou, čo zohralo veľkú úlohu pri finálnom výbere. Dievčatá boli veľmi zdatné aj pri rozhovoroch do semifinále. Musím ich všetky pochváliť," povedala misska.

K dievčatám súťažiacim o korunku patria:

1. Cmarková Michaela, 22, Kanianka

2. Albíniová Nina, 21, Lučenec

3. Kovačicová Katarína, 24, Likavka

4. Dávidová Domonika, 23, Levice

5. Svítková Simona, 23, Považská Bytrica

6. Varaliová Petra, 19, Bardejov

7. Kovácsová Karin, 20, Svätý Peter 

8. Závodná Hanka, 21, Bratislava,

9. Hílková Nikoleta, 21, Holíč

10. Zemančíková Gabriela, 21, Ružomberok

11. Straková Simona, 22, Dolný Vadičov

12. Šimončíková Michaela, 23, Bratislava

Náhradníčka Liščinská Zuzana, 22, Košice

Finálový večer súťaže Miss Slovensko 2017 sa uskutoční 29. apríla v priamom prenose TV JOJ. Miss Slovensko 2017 získa postup na Miss World 2017, Hyundai i30 novej generácie, exkluzívny byt pri Dunaji a mnoho ďalších zaujímavých cien.