Dnes je sobota, 23.október 2021, meniny má: Alojzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

FOTO desivej nehody: Na Vajnorskej sa zrazili auto s električkou, odkláňajú MHD

február 21, 2017 - 12:20
Policajti vyšetrujú dopravnú nehodu v Bratislave, pri nákupnom centre na Vajnorskej ulici sa zrazili električka s autom.
Foto: 
SITA

Ako ďalej agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, nehoda sa stala po 09:30. Ako informuje Dopravný podnik Bratislava na svojej oficiálnej webovej stránke, linky č. 2 a 4, ktoré prichádzajú od centra, odkláňajú na Trnavskom mýte do Ružinova a električky zo Zlatých pieskov premávajú na železničnú stanicu (ŽST) Nové Mesto. Medzi Trnavským mýtom a ŽST Nové Mesto je náhradná autobusová doprava. Autobusy liniek č. 50 a 51 od OD Slimák premávajú, cez Kukučínovu - Riazanskú - Hálkovu - Jarošovu na Vajnorskú, linka 98 smer OD Slimák, premáva priamo cez Jarošovu - Hálkovu a Rizanskú.

img_7913.jpg

Foto: 
SITA

Podľa informácií z miesta dopravnej nehody vodič auta zn. Kia Soul prechádzal po Vajnorskej ulici v ľavom jazdnom pruhu v smere do mesta. Na mieste s vyznačeným smerom jazdy rovno vodič s autom odbočil doľava, cez úsek cesty, kde sa cesta križuje s koľajiskom. Tam sa auto zrazilo s električkou č. 4, ktorá išla po Vajnorskej ulici smerom do centra mesta. Pre zrážku sa vodič auta zasekol vo vozidle, vyslobodiť ho museli hasiči. So zraneniami muža previezli do jednej z bratislavských nemocníc. Ďalší ľudia sa podľa polície nezranili. Alkohol po dychovej skúške u vodiča električky vylúčili, vodičovi auta budú pre zistenie alkoholu brať krv. Škody, ktoré spôsobila dopravná nehoda, zisťujú. 

img_7902.jpg

Foto: 
SITA

- - Inzercia - -