Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tri slovenské make-up artistky, ktoré sa oplatí sledovať na Instagrame

marec 10, 2017 - 14:49
Sú mimoriadne talentované a ich umenie s make-upom prekračuje hranice Slovenska. Inšpirujte sa šikovnou Luciou Sládečkovou, Erikou Grünwaldovou a Adrianou Loj.
Foto: 
Instagram

Lucia Sládečková - lucidstyle

Kráľovná sociálnych sietí na Slovensku! Luciu Sládečkovú sleduje neuveriteľných 127-tisíc fanúšikov, čo je na slovenské pomery veľmi slušné číslo. Make-up artistka sa preslávila najmä vďaka šou Nákupnú maniačky, kde si jej beauty premeny finalistiek zamilovali diváčky televízie. Luciin rukopis je pomerne ľahko rozpoznateľný - každú ženu sa snaží nalíčiť tak, aby vyzerala ako femme fatale. Podmanivý pohľad, konturing tváre a šťavnaté pery. 

make-up_2.jpg

Foto: 
Instagram

make-up_4.jpg

Foto: 
Instagram

make-up_3.jpg

Foto: 
Instagram

Momentálne sa však obľúbená vizážistka venuje len mamičkovským povinnostiam a od práce si dala načas pokoj. Len vo februári totiž porodila dcérku, ktorej dala meno po svojej mamine Lýdia

make-up_1.jpg

Foto: 
Instagram

Erika Grünwaldová- erusinka

Niekoľko násobná majsterka v líčení a reprezentanka Slovenska na medzinárodných súťažiach. Erika Grünwaldová je talentovaná make-up artistka, ktorej hviezda stúpa stále vyššie a vyššie. Už teraz ju odoberá viac než 23-tisíc fanúšikov. 

make-up_8.jpg

Foto: 
Instagram

make-up_5.jpg

Foto: 
Instagram

Sympatická brunetka sa nebojí experimentov a výrazného líčenia. Erika ma čarovné ruky a s mejkapom dokáže naozaj divy. Veď napokon, presvedčte sa sami. 

make-up_6.jpg

Foto: 
Instagram

make-up_13.jpg

Foto: 
Instagram

Adriána Loj - saxana43

Meno tejto šikovnej vizážistky ešte budeme počuť. Adriána Loj tento rok však vyhrala prvé miesto na súťaži krásy Interbeauty. Na prvý pohľad vás zaujme extravagantný vzhľad samotnej make-up artistky, počkajte si však na jej umenie so štetcom. 

make-up_14.jpg

Foto: 
Instagram

make-up_9.jpg

Foto: 
Instagram

make-up_10.jpg

Foto: 
Instagram

make-up_11.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -