Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Fantastická zmena zdravotnej sestry: Z neforemného zadku je teraz šťavnatý kus!

apríl 05, 2017 - 14:00
Po ťažkom úraze sympatická sestrička radikálne schudla, čo spôsobila výraznú stratu svalstva. Po vyliečení však zaťala zuby a začala spevňovať svoj zadok.
Foto: 

 Sympatická zdravotná sestra Claire Maxwell z Durhamu v Severnej Karolíne po ťažkej zlomenine čeľusti schudla viac než 10 kíl. Kvôli bolestiam nemala takmer žiadnu chuť do jedla a prišla tak o svaly, ktoré mala tvrdo vydreté v posilňovni. Zbohom musela dať i svojmu vypracovanému zadočku.

Prečítajte si tiež: Týmto typom ovocia a zeleniny sa radšej vyhnite: Skúste ich zdravšiu alternatívu

Potom čo sa jej zdravotný stav zlepšil rozhodla sa, že chce znovu nabrať pekné krivky. Pre väčšiu motiváciu sa nechala odfotiť pred zdravým priberaním.  "Keď som videla, že už takmer vôbec nemám zadok, zaťala som sa ešte viac," píše na Instagrame odhodlaná sestrička. "Nešla som však cestou nezdravých jedál, to by nemalo žiadny zmysel. Môj jedálniček pozostávall  z pokrmov bohatých na bielkoviny a ďalšie vitamíny." 

Vyzerá ešte lepšie

Po desiatich týždňoch začala badať prvé výsledky. Každý deň trávila až 4,5 hodiny v posilňovni a snažila sa na sebe pracovať čo najviac. Claire sa v honbe sa vytúženým pozadím zamerala na výpady, drepy či kliky. Inšpirujte sa jej fantastickou premenou aj vy! 

- - Inzercia - -