Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Do kín prichádza rodený vodca: Nenechajte si ujsť animovanú rozprávku Baby šéf!

apríl 21, 2017 - 10:09
Pozvaní hostia Cinema City Eurovea mali exkluzívnu možnosť zabaviť sa medzi prvými na animovanej komédii Baby šéf, v ktorej sa zoznámili s veľmi zvláštnym bábätkom.
Foto: 

Nosí totiž elegantný oblek s kravatou, hovorí hlbokým hlasom a vždy má „po ruke“ zásobu nemiestnych vtipov. A tiež sa správa ako tajný agent. Baby šéf je totiž v skutočnosti veľký boss!

Moderátorkou večera bola krásna Barbora Rakovská, ktorá v úvode vyspovedala mladého talentovaného dabingového herca Jakuba Horáka. Jakub, ktorý v animáku daboval postavu staršieho brata Tima, si túto prácu vyskúšal úplne prvýkrát a musíme povedať, že dabingovú premiéru zvládol na jednotku.

Prečítajte si tiež: 7 jedál, o ktorých ste si mysleli, že sú zdravé: Opak je pravdou...

Ústrednej postave -  Baby šéfovi prepožičal hlas výborný slovenský herec Maroš Kramár, ktorý v tejto úlohe absolútne zažiaril!

Premiéru si nenechali ujsť Andrea Karnasová s dcérou Lujzou, Nataša Kramárová s deťmi – dcérou Tamarou a synmi Timurom a Markom, Lenka Šóošová so synom Riškom, komička Evelyn Kramerová, herečky Zuzana Vačková a Eva Sakálová či youtuberi Lukáš Frlajs, Matej Zrebný a Selassie. Populárny youtuber Selassie s priateľkou Betkou dokonca v rozprávke aj dabovali.

Mohlo by vás zaujímať: FUNKIEZ sú späť a vydali song, ktorý vás ihneď roztancuje!

Animovanú komédiu od režiséra filmu Madagaskar Toma McGratha so slovenským dabingom už môžete vidieť v našich kinách. 

Baby šéf (The Boss Baby) - 2. oficiálny trailer

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -