Dnes je streda, 25.máj 2022, meniny má: Urban
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Cestujte a množte sa s BUBO

máj 17, 2017 - 13:35
Možno ste aj vy v posledných dňoch zachytili kampaň, v ktorej cestovná kancelária BUBO vyzýva svojich klientov, aby na jej poznávacích zájazdoch mysleli na rozšírenie rodiny v zmysle hesla Choďte dvaja, vráťte sa traja. Ponuka je to skutočne lákavá.
Foto: 

Veď BUBO všetkým úspešným párom garantuje vrátenie plnej sumy, ktorú uhradila za zájazd ženská polovička. Prepláca im aj business triedu v lietadle, päťhviezdičkové hotely či stravovanie formou all inclusive ale aj výlet vrtuľníkom na New Yorkom či safari v Afrike. Stačí sa do 8. júna prihlásiť na akýkoľvek zájazd BUBO s odchodom v roku 2017.

Čaká nás baby boom?

Kampaň mala na slovenských sociálnych sieťach neuveriteľný ohlas. Za pár dní ju videlo takmer pol milióna Slovákov, budúci rodičia si plánovali svadobné cesty, zvažovali ďalšie deti a objavili sa aj ponuky na materstvo spôsobom: Chcem ísť do Patagónie. Kto sa pridá? Veríme, že slovenská vláda zareaguje a začne konečne riešiť otázku materských škôlok, ktorých je na Slovensku už teraz nedostatok. Možno nás totiž čaká baby boom.

Zájazdy plné zážitkov

Zaľúbencov určite čaká romantická dovolenka a spomienky na celý život, no či sa im podarí splodiť dieťa, je vzhľadom na program, ktorý BUBO tradične pripravuje klientom, otázne. BUBO je najväčšou cestovnou kanceláriou na poznávacie zájazdy na Slovensku a v katalógu ponúka cesty do 190 destinácií na všetkých kontinentoch. Tieto zájazdy sú plné zážitkov od rána do večera a nájsť si čas na seba tu nebýva vždy jednoduché. Držme budúcim rodičom palce. Je to sympatický spôsob ako pozitívne ovplyvniť demografický vývoj na Slovensku.

Znížená záloha na všetky cesty

BUBO sa snaží klientom vychádzať v ústrety aj znížením zálohy potrebnej na rezerváciu zájazdu. Namiesto obvyklých 50 percent stačí klientom uhradiť len 500 eur a zvyšok sumy doplatiť krátko pred odchodom za zážitkami. Ocenia to najmä tí, ktorí sa chcú rozhodnúť spontánne a potrebujú dlhší čas na to, aby si na dovolenku našetrili.

Zľava 500 eur pre deti

Májovú akciu ocenia aj mladé rodiny. Všetky deti do 12 rokov majú garantovanú zľavu 500 eur na všetky zájazdy v katalógu. Pri niektorých európskych cestách to znamená, že dieťa cestuje takmer zadarmo. Ukázať deťom Balkán na ceste, ktorú pripravil podnikateľ roka MUDr Ľuboš Fellner, alebo na veľkej ceste prejsť celou Škandináviou až za polárny kruh, kempovať za polnočného slnka pri čistučkých fínskych jazerách či raftovať na divokých nórskych riekach je teraz veľmi dostupné. 

Silvester so zľavou 20 percent

No a aby toho nebolo málo, BUBO má ešte jednu ponuku. S prichádzajúcim letom sa vám možno zdá predčasné myslieť na oslavy Silvestra, no skúsení cestovatelia vedia, že vychytené destinácie ako Rio de Janeiro, Kuba, Vietnam či Nový Zéland sa veľmi rýchlo plnia a ceny sa neskôr šplhajú do astronomických výšok. Preto BUBO ponúka klientom všetky zájazdy na prelome rokov so zľavou first minute 20 percent. Najlepší Silvester na svete ešte nebol výhodnejší.

Viac informácií na www.bubo.sk

- - Inzercia - -