Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
4 minutes
Zatiaľ prečítané

Overené a zdravé potešenie pre ženy

máj 30, 2017 - 15:12
Každá sme iná, ale všetky chceme to isté. Chceme byť zdravé, krásne, príťažlivé, a to v každom veku.
Foto: 

Rôzne životné fázy prinášajú telesné zmeny, ktoré môžu mať vplyv na sexuálny život ženy, poprípade na jej partnera. Či už môže za zmeny pôrod alebo v neskoršom veku zdravotné problémy, stále sa s tým dá niečo urobiť. Spevnené panvové dno totiž pozitívne ovplyvňuje nielen sexuálne zdravie ženy, ale i celkové držanie tela a môže vyriešiť problémy s inkontinenciou. Preto som sa rozhodla vyvinúť Whoop.de.doo Venušine guličky, ktoré jednoduchým spôsobom pomôžu tieto dôležité svaly posilniť.

Prečo Venušine guličky?
Spevnené panvové dno pozitívne ovplyvňuje sexuálny zážitok a sexuálne zdravie ženy. A trúfam si povedať i sebavedomie. Venušine guličky sú známe hlavne ako erotická pomôcka, ale majú skvelé a významné zdravotné účinky. Prekrvujú svalstvo pošvy, zvyšujú libido, robia pošvu citlivou a pôsobia tiež ako prevencia proti inkontinencii, v ľahších prípadoch ju môžu dokonca vyliečiť. A, samozrejme, môžu tiež zintenzívniť orgazmus.

      Whoop.de.doo Venušine guličky RED classic, 65 gramů

 

Ako venušine guličky fungujú?
Whoop.de.doo Venušine guličky fungujú na stáročiami overenom princípe „guličiek v guličkách“. Pri každom pohybe ženy, vnútorné guličky vyvolajú stimulačnú vibráciu, ktorá prekrvuje stenu pošvy a spôsobuje príjemnú masáž. Tú možno ľubovoľne ovplyvniť spontánnymi či pravidelnými svalovými kontrakciami, čím dochádza k posilňovaniu panvového dna. Pocit „vykĺznutia” pri ich nosení je potrebný. Pri intenzívnejšom pohybe niektoré ženy môžu dosiahnuť vzrušenie i orgazmus.

Whoop.de.doo Venušine guličky sú navrhnuté a vyrábané v Českej republike, pod kontrolou ich autorky. Na ich výrobu sa používa lekársky silikón a ich vývoj bol konzultovaný s gynekológmi. Pri ich návrhu sa kládol dôraz hlavne na hygienu, funkciu a čistotu formy. Ich jedinečnosť spočíva v kombinácii kvalitného materiálu s jednoduchým anatomickým tvarom a s dômyselnou vnútornou mechanikou.

Venušine guličky tvorí dvojica spojených guličiek, vnútri každej sa nachádza ďalšia kovová gulička. Po zasunutí guličiek do pošvy dochádza pri pohybe k chveniu guliček a jemnej vibrácii, to stimuluje svaly vnútri pošvy a nositeľke môže prinášať príjemné potešenie.

Pre koho sú?
Venušine guličky sú vhodné pre všetky ženy bez omedzenia veku. Whoop.de.doo Venušine guličky sú ideálnym riešením pre ženy, ktoré nemajú čas, priestor či morálku na pravidelné, dostatočne dlhé posilňovanie panvového dna. Venušine guličky stačí zasunúť do pošvy a ostatné sa už deje bez vedomia a aktívneho prístupu užívateľky. Pretože každá žena je iná a v priebehu svojho života sa nachádza v rôznych fázach, vytvorili sme na prianie užívateliek tri rozdielne hmotnosti Venušiných guličiek.

Ako často guličky nosiť?

Pretože som chcela, aby guličky boli naozaj „premakané“, poprosila som o spoluprácu gynekologičku MUDr. Petru Vrzáčkovú z pražskej TH kliniky. Pomohla mi zvoliť správnu veľkosť guličiek, a hlavne som dostala doporučenie na dobu nosenia. Aby bol účinok počas troch mesiacov citeľný, doporučujem guličky nosiť dva až trikrát do týždňa dve až tri  hodiny. Venušine guličky je možné používať pri chôdzi, tanci, cvičení joge a podobne. Môžete s nimi upratovať či vyraziť s kamarátkou na večierok. A nezabudnite si vziať vysoké podpätky, to potom vibrujú najviac!

ANNA MAREŠOVÁ

„Chcela som vytvorit ideálny dizajn, ktorý ukáže, že i erotická pomôcka môže pôsobiť ľahko, elegantne a zároveň nežne.“

„Whoop.de.doo je o žene…o jej emóciách, o jej tele, o jej cykloch. O sexuálnom zdraví. O zdravom sebavedomí.”

 

Je známa česká dizajnérka, ktorá navrhla Whoop.de.doo - sadu erotických pomôcok pre ženy ako svoju diplomovú prácu. V roku 2011 za ňu získala Národnú cenu za študentský dizajn a cenu EXIT 2011. Zožala také veľké ohlasy nielen v médiách, ale aj medzi potencionálnymi zákazníčkami, že sa rozhodla celý projekt zrealizovať. Dala si za cieľ vytvoriť novú značku, ktorá ponúkne tie najkvalitnejšie produkty v tejto oblasti. A sama sebe dala tri podmienky – vyrábať v ČR, malosériovú výrobu a kvalitne. A to celé bez investorov. Začala s jedným produktom a postupne pridáva ďalšie a ďalšie. Všetky však majú rovnakú filozofiu – ukázať, že sexuálna a partnerská intimita je krásna, prirodzená a dôležitá vec pre ženy i pre ich mužov a že sa netreba za ňu hanbiť.

To, že ide o veľmi kvalitné produkty, dotiahnuté do posledného detailu, dokazuje rad ocenení, ktoré Anna zožala za zrealizované produkty. Whoop.de.doo Vibrátor získal ocenenie RED DOT AWARD 2016 a guličky cenu Erotická pomôcka roku 2015.

BIO: Anna sa narodila v Prahe. Vyštudovala produktový dizajn na Fakulte umenia a dizajnu na univerzite v Ústí nad Labem a University of Derby. Medzi jej výrazné projekty patrí okrem Whoop.de.doo tiež „Tramvaj pro Prahu“, ktorá tiež získala rad ocenení. Získala cenu Národného technického múzea, Excelentný študentský dizajn 2009 a prestížnu cenu na Biennial of industrial design v Lubľani. Anna bola dvakrát nominovaná na Czech Grand Design v kategórii objav roka.

V roku 2012 si založila vlastné štúdio Anna Marešová designers, v ktorom spolupracuje s niekoľkými svojimi kolegami. V súčasnosti sa venuje udržiteľnému dizajnu, a hlavne svojej značke Whoop.de.doo. Jej práce sa objavili na výstavách v Prahe, Londýne i New Yorku.

TIP

Vyskúšajte najťažší variant Whoop.de.doo NOIR heavy, na ktorého vývoji sa podieľala i sexkoučka Gaia Poupětová.

Majú rovných 102 gramov a sú určené pre ženy, ktoré chcú ešte viac posilniť svaly panvového dna. Samotná dizajnérka prirovnáva nové NOIR heavy k činke. Zároveň však sľubujú guličky svojim majiteľkám to, čo u ostatných konkurenčných produktov nenájdete - intenzívnu vibráciu.

Whoop.de.doo Venušine guličky NOIR heavy, 102 gramov

Cena 92 EUR.

Viac informácií na www.whoopdedoo.cz.

- - Inzercia - -