Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Justwoman by Diva's – deň, ktorý patrí ženám!

júl 12, 2017 - 13:13
Príďte si oddýchnuť, zabaviť sa, zašportovať si a dozvedieť sa niečo nové a užitočné už túto nedeľu (16.7.) na Veľký Draždiak v Bratislave. Vychutnajte si nedeľné voľno naplno a nezabudnite zavolať aj svoje priateľky.
Foto: 

Liga proti rakovine stala partnerom jedinečného športovo-zábavného podujatia pre ženy, aké tu ešte nebolo - JUSTWOMAN BY DIVA´S. Okrem zábavy a športu bude mať toto podujatie aj edukačný a charitatívny rozmer. Nielenže sa dozviete veľmi dôležité informácie o prevencii rakoviny krčka maternice, budete môcť aj samy podporiť zvyšovanie povedomia o tomto ochorení. A my vás na podujatie srdečné pozývame. 

Čo sme si v našom stánku pre vás pripravili? 

Každá z vás v stánku Ligy proti rakovine dostane do rúk novučičkú brožúrku o zásadách prevencie rakoviny krčka maternice a o priebehu samotného ochorenia k dispozícii priamo na mieste bude autor brožúrky - onkogynekológ MUDr. Ladislav Masák, CSc. s ktorým sa môžete na túto tému porozprávať psychologička PhDr. Andrea Križanová vám poradí v otázkach týkajúcich sa psychickej pohody a rovnováhy  budete si môcť odmerať množstvo CO v dychu pomocou prístroja smokerlyzerčakať na vás budú aj ďalšie preventívne a informačné brožúrky, ktoré si budete môcť zobrať so sebou a v pohodlí domova sa zoznámiť s dôležitými informáciami, pretože prevencia je v dnešnej dobe nesmierne dôležitá

Podporte boj proti rakovine krčka maternice

Viete, ako môžete svojou účasťou na tomto výnimočnom podujatí podporiť zvyšovanie informovanosti o prevencii rakoviny krčka maternice? Veľmi jednoducho. Posuňte získané informácie svojim priateľkám, dcéram, mamám či sestrám. Sú prínosné a užitočné. Zvyšovanie informovanosti o danej téme môžete podporiť i zakúpením ružového náramku  v informačnom stánku. Takto získané financie budú venované na vydávanie a distribúciu brožúrok súvisiacich s témou rakoviny krčka maternice, ktoré pripravuje Liga proti rakovine.  

Vyskúšajte jógu, beh či paddleboarding

Organizátori podujatia si pre vás pripravili pestrý a zaujímavý program, vďaka ktorému si oddýchnete, zašportujete a zabavíte sa. O 9:30 hod. začíname rannou jógou, ktorá sa postará o vnútornú rovnováhu. Načerpáte vďaka nej potrebnú energiu, aby ste si mohli celý deň poriadne užiť. Nasledovať bude 5 km beh, ktorý odštartujeme okolo 11:00 hod..  Nejde v ňom o rýchlosť. Dôležité je prekonať svoje limity a spraviť niečo pre svoje telo. Na záver si budete môcť vyskúšať veľký hit tohto leta – paddleboard. Tento šport je vynikajúci na spevnenie celého tela, zlepšuje koordinačné schopnosti a má pozitívne účinky na pľúca aj srdce. A je to naozaj veľká zábava☺ 

Všetky aktivity budú prebiehať pod dohľadom profesionálov – do sveta yogy sa ponoríte s inštruktorkami z Hot Yoga Centrum, na beh vás pripravia tréneri z Fit Up-u a základy paddleboardu vás naučia inštruktori z Kiboko. Budete bez pochýb v tých najlepších rukách. 

Tešte sa na bohatý sprievodný program

Čakať na vás budú hudobné a tanečné vystúpenia a ambasádorky podujatia -  Veronika Cifrová Ostrihoňová a Tina Turnerová. V tombole môžete vyhrať hodnotné ceny od partnerov a tešiť sa môžete aj na top deluxe štartovací balíček. Partneri podujatia, Ligu proti rakovine nevynímajúc, pre vás pripravili rôzne zaujímavé aktivity vo svojich prezentačných stánkoch.

 

Toto podujatie je limitované počtom účastníčok, ktorý je obmedzený na 800. Preto sa ešte dnes registrujte na stránke http://justwoman.sk/registracia/. Stanete sa súčasťou tohto projektu, spravíte niečo pre seba a podporíte dobrú vec. 

Dámy, príďte si aj s Ligou proti rakovine užiť štýlovú dámsku jazdu - deň plný zábavy, športu a zaujímavých informácií. 

- - Inzercia - -