Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

OZ Fantázia detí organizuje detské tábory už 13 rokov

júl 18, 2017 - 10:39
Občianske združenie Fantázia detí pod vedením PhDr. Jána Heráka a pomocou tímu mladých animátorov, organizuje štrnásťdňový letný detský tábor pre deti zo sociálne slabších rodín. Už trinásty ročník zabezpečuje detské a rozvojové pobyty počas celého roka pre túto cieľovú skupinu!
Foto: 
OZ Fantázia
Detský tábor v Mošovciach na chate Drienok ponúka deťom denno-denné aktivity, ako nočné kúpanie, túry, jazdy na koni, športové hry, či karaoke show. Okrem programu plného zábavy zabezpečuje aj vzdelávacie prednášky pre mladých dospelých, ktorí sa pripravujú na odchod z Detského domova a sú nútení sa uchytiť v "reálnom" živote.

img_1455.jpg

Foto: 
OZ Fantázia
,,Primárnym cieľom tábora je naučiť deti vzájomnej spolupraci, nadväzovaniu medziľudských vzťahov, budovaniu sebahodnoty, rozvoju komunikačných schopnosti metódou hravých hier, či získavaniu nových, nezabudnuteľných zážitkov," hovorí pán Ján Herák, organizátor táborov pre sociálne slabšie rodiny. 

img_1456.jpg

Foto: 
OZ Fantázia
Tábory sú systematické a kontinuálne nadväzujú na súčasný stav rozvoja deti v Detských domovoch. Sú primárne určené pre deti vo veku od 4 - 18 rokov, pričom doposiaľ ich navštívilo približne 3600 detí z celého Slovenska.

img_1454.jpg

Foto: 
OZ Fantázia

img_1404.jpg

Foto: 
OZ Fantázia
 

- - Inzercia - -