Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Požiar v objekte ATELIERHAUS na Žilinskej ulici v Bratislave

august 18, 2017 - 11:20
Počas stavebných prác na objekte ATELIERHAUS na Žilinskej ulici v Bratislave vypukol požiar, ktorého príčiny sa stále vyšetrujú. Vďaka rýchlemu zásahu hasičov sa podarilo plamene uhasiť včas.
Foto: 

Odborníci vyšetrujú okolnosti požiaru a zaznamenávajú presné škody spôsobené na objekte. Jednou z výnimočností tejto budovy sú práve umelecké diela na stenách jednotlivých izieb apartmánov, ktoré boli taktiež postihnuté požiarom. Po vyčíslení škody bude jasné, ktoré maľby slovenských umelcov mapujúce výnimočné architektonické diela v Bratislave je potrebné zreštaurovať.

Čo je projekt ATELIERHAUS


Projekt ATELIERHAUS prináša unikátny koncept a je jedinečný svojho druhu. Objekt nachádzajúci sa v centre mesta ponúkne verejnosti okrem priestorov na prenájom aj apartmánové byty s možnosťou nadštandardného bývania s moderným dizajnom a kompletným vybavením na kľúč. ATELIERHAUS sa okrem skvelej dostupnosti verejnej dopravy odlišuje aj tým, že je obklopená mestským parkom a zároveň poskytuje platformu osobným zážitkom a tvorivým ľuďom. Originálne maľby na stenách dokumentujú architektonické skvosty vytvorené v 20. a 21. storočí v Bratislave.

- - Inzercia - -