Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Filmová premiéra Bajkerov sa blíži: Doraziť na ňu môžete luxusnou limuzínou alebo na novom bajku

august 31, 2017 - 10:35
Nová letná komédia Bajkeri dorazí na filmové plátno už 26. októbra. Mimoriadny zážitok sľubujú nielen skvelé výkony mladých hercov, ale aj scenár v podaní jedného z najvyhľadávanejších autorov, Petra Kolečka.
Foto: 

Vďaka partnerovi filmu Max Sport môže vás a vašich kamarátov na slávnostnú premiéru plnú hviezd odviesť luxusná limuzína. Stačí sa zúčastniť súťaže www.letnemasktrenie.sk, kde je v hre aj množstvo ďalších cien.

Nová česká komédia Bajkeri vtiahne divákov do zdanlivo zaujímavého sveta sociálnych sietí, v ktorom dnešná mládež dospieva. Stret s realitou dokáže dospievajúcim bratom Dávidovi a Jakubovi a ich kamarátovi Sašovi pekne zamávať životom a ich skreslené predstavy o živote stratia zmysel v prúde zážitkov, ktoré prežijú na náročnom cyklovýlete. Riadnu dávku humoru napumpoval do komediálneho príbehu i režisér Martin Kopp, ktorého dielom sú napríklad i seriál Ohnivé kuře alebo Vinaři.

Pre nedočkavcov, ktorí by radi videli film ako prví, a to priamo na sedadle hneď vedľa mnohých českých a slovenských star, pripravil partner filmu Max Sport súťaž, ktorej hlavnou cenou je odvoz luxusnou limuzínou na slávnostnú premiéru pre 4 osoby. Max Sport, výrobca funkčných snackov pre aktívnych ľudí, sa so svojimi produktmi stal neoddeliteľnou súčasťou natáčania, pri ktorom herci podávali vyčerpávajúce športové výkony. „Spojenie s komédiou Bajkeri je pre nás veľmi príhodné. Naše produkty sú určené práve pre aktívnych ľudí, ktorí majú chuť užívať si svoj život naplno a bez kompromisov. Za svoje nákupy proteínových tyčiniek, ktoré vyvíjame v spolupráci s odborníkmi, môžu byť teraz odmenení stovkou cien, medzi ktorými sú napríklad nové bicykle alebo GO PRO kamery,“ komentuje svoje potešenie zo spolupráce Martin Poledna, konateľ firmy Max Sport.

Výhier v súťaži je naozaj dostatok. Max Sport odmení sto výhercov hodnotnými cenami, o ktorých sa môžete dočítať spolu s pravidlami súťaže na www.letnemasktrenie.sk. Súťaž prebieha do konca septembra.

- - Inzercia - -