Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Boris Pršo bojuje o život: Priatelia mu posielajú láskyplné odkazy

september 05, 2017 - 10:16
Šéfdramaturg a scenárista markizáckeho projektu Let´s Dance Boris Pršo počas tohto víkendu náhle skolaboval. Podľa informácií jeho domovskej televízie ho počas sobotňajšej generálky tanečnej šou náhle zradilo zdravie a Borisa museli okamžite hospitalizovať.
Foto: 
Instagram

Tridsaťštyriročný obľúbený markizák, ktorý sa podieľa na tvorbe tanečného projektu, rannej šou Teleráno, pravidelne lieta po svete a robí rozhovory so svetovými hviezdami dnes bojuje o život. Jeho diagnóza je veľmi vážna - krvácanie do mozgu. Jeho blízki, priatelia a kolegovia mu však posielajú množstvo pozitívnej energie a veria, že čoskoro sa z toho dostane. ,,Brácho, ty si vždy vedel každého rozosmiať. Nenechaj nič na svete zničiť tento dar. Vždy si pre mňa bol a budeš inšpiráciou. Ďakujem za všetko, čo si pre mňa kedy urobil a za všetkú tvoju pomoc a podporu. Bojuj tak, ako každý deň bojujem ja za to, aby spoločnosť bola aspoň trochu taká, ako si ty. Usmievavá, pozitívna a silná. Mám ťa veľmi rád a nie som sám. Vybojuj teraz pre seba, ale aj pre nás, to najcennejšie," napísal jeden z jeho priateľov na sociálnej sieti Instagram.

12.jpg

Foto: 
Instagram

,,Každý môj sloh bol o tebe. Či to bolo na ruštinu, nemčinu alebo slovenčinu. Mohli mi zadať tému aj o vzniku sveta a aj tak som to nakoniec zakončila vetou, ako si ťa nesmierne vážim a že si mojim veľkým vzorom. Tak ma nesklam ma ani teraz a bojuj! Chcem mať s tebou novú fotku, susedko! Držím päste a modlím sa za teba," znel ďalší z mnohých podporných komentárov.

1.jpg

Foto: 
Instagram

Aj členovia Markízy mu držia palce

„Boris nám veľmi chýba, je úžasný kolega, plný humoru, výnimočnej kreativity a vášne pre televíziu, celkovo pozitívny človek. Úprimne mu želám, aby sa vyzdravel čo najskôr," vyjadril sa generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele.

„Borisovi všetci v televízii Markíza držíme palce, posielame pozitívnu energiu, želáme veľa síl na čo najrýchlejšie uzdravenie a návrat tam, kam patrí - do televízie," vyjadril sa Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

K nim sa pripájame aj my a Borisovi želáme veľa síl a skoré uzdravenie! 

- - Inzercia - -