Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Andy Kraus pokrstil svoju knihu ROUTE 67!

september 16, 2017 - 14:05
V jednom z bratislavských podnikov scenárista Andy Kraus pred pár dňami pokrstil svoju knihu s názvom Route 67. Jeho fanúšikovia sa tak môžu tešiť na úprimné, spontánne a občas aj intímne rozprávanie. Jednoducho povedané - cestopis jeho života.
Foto: 
Pavol Harum

Andy Kraus sa v týchto dňoch teší zo svojho nového knižného počinu. Ten uviedol do života počas slávnostného krstu, na ktorý boli prizvaní jeho kamaráti z branže. Medzi jeho hosťami boli herečka Zuzana Vačková, Andrea “Andy” Karnasová, Dano Dangl, Roman Pomajbo, či spevák Tomáš Bezdeda, ktorý počas večera aj zaspieval. 

0052foto-_pavol_harum.jpg

Foto: 
Pavol Harum

0096foto-_pavol_harum.jpg

Foto: 
Pavol Harum

0041foto-_pavol_harum.jpg

Foto: 
Pavol Harum

Knihu pokrstila pieskom z Route 66 neznáma nahá blondínka pomaľovaná ako elfka - "kráľovná elfov" - mystická bytosť, pre Andyho anjel strážny na cestách naprieč Amerikou. 

kr.jpg

Foto: 
Pavol Hurum

Krausovou srdcovkou sú motorky

Nie je tajomstvom, že známy scenárista obľubuje motorky a za sebou má už najazdených stovky kilometrov. Kniha tak vznikla na základe jeho spomienok z jeho dvojtýždňovej cesty na motorke naprieč Amerikou, kam sa vybral spoločne so svojimi troma kamarátmi a prebrázdili legendárnu cestu Roude 66. Kniha dostala názov Route 67, čo je vyjadrením roku jeho narodenia. Andy si ju tak daroval k svojej okrúhlej päťdesiatke, ktorú oslávil v polovici júla.

0166foto-_pavol_harum.jpg

Foto: 
Pavol Harum

Intímna spoveď

V knihe si čitatelia prečítajú jeho spomienky na detstvo, pubertu aj na turbulentné posledné roky. ,,Je to úprimná výpoveď aj z hľadiska humorného, aj z hľadiska dojímavých zážitkov a pocitov a toho, ako to Andy položil na papier,” prezradila počas krstu Valéria Malíková z vydavateľstva IKAR. 

- - Inzercia - -