Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Let's Dance pozná víťaza: Stal sa ním Vlado Kobielsky s Dominikou Chrapekovou!

november 06, 2017 - 00:22
Šiesta séria tanečnej šou Let’s dance spoznala svojho víťaza. Najlepšie tancujúcim párom pre rok 2017 sa stal herec Vlado Kobielsky s partnerkou Dominikou Chrapekovou!
Foto: 

Niekoľkomesačná tanečná púť známych osobností a ich tanečných partnerov sa skončila. O titul kráľa parketu v poslednom vydaní zabojovali Braňo Deák  s Dominikou Roškovou quickstepom, Vlado Kobielsky s Dominikou Chrapekovou tangom a jedinou ženskou finalistkou bola Silvia Lakatošová, ktorá sa do finále prebojovala spoločne s Davidom Schavelom a počas veľkého finále zatancovali tango argentino. Všetky tri páry predviedli tiež aj svoj show dance.

Deväť týždňov driny

Známe osobnosti počas deviatich týždňov predviedli na tanečnom parkete úžasné výkony a majú za sebou stovky odtancovaných hodín. No titul víťaza a kráľa parketu si mohol odniesť len jeden z nich. Tentokrát si ho vyslúžil Vlado Kobielsky s Dominikou, ktorí na televíznych divákov svojimi výkonmi zapôsobili najviac a zároveň získali najväčší počet SMS hlasov. Porota v zložení Petr Horáček, Tatiana Drexler, Zuzana Fialová a Ján Ďurovčík mali tentokrát iba poradný hlas. Na druhom mieste skončili Braňo Deák s Dominikou a pomyselnú bronzovú sošku si odniesli Silvia Lakatošová a David.

Braňo Deák a Dominika Rošková

brano_deak.jpg

Foto: 
TV Markíza

Silvia Lakatošová a David Schavel

silvia_lakat.jpg

Foto: 
TV Markíza

História Let’s Dance - víťazi

1.séria - Zuzana Fialová a Peter Modrovský

2.séria - Michaela Čobejová a Tomáš Surovec

3.séria - Juraj Mokrý a Katarína Štumpfová

4.séria - Nela pocisková a Peter Modrovský

5.séria - Jana Hospodárová a Matej Chren

6.séria - Vladimír Kobielsky a Dominika Chrapeková

FOTO: TV MARKÍZA

- - Inzercia - -