Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Fanúšikovia Evelyn si čoskoro prídu na svoje: Komička pracuje na novom seriáli!

november 16, 2017 - 14:59
Obľúbená komička Eva "Evelyn" Kramerová ešte len prednedávnom hviezdila v tanečnej šou Let´s Dance, z ktorej vypadla doslova pred bránami finále. Smútok z vypadnutia podľa jej vlastných slov zahnala po tom, čo sa dvakrát vyspala a dnes už pilne pracuje na niečom úplne inom. Pre svojich fanúšikov totiž pripravuje prekvapenie v podobe online seriálu!
Foto: 

Uplynulú jeseň sme na obrazovkách televízie JOJ mali možnosť sledovať sitkom s názvom Svet podľa Evelyn, v ktorom bola hlavnou hviezdou komička Eva Kramerová so štvoricou svojich kamarátov - Štefanom Martinovičom, Jožkom Vajdom, Kristínou Farkašovskou a Zuzkou Porubjakovou.

V decembri minulého roka však seriálu, ktorý si získal veľké množstvo skalných fanúšikov odzvonilo a jeho návratu na televízne obrazovky sme sa nedočkali. Možno aj preto sa Evelyn rozhodla zapracovať na podobnom formáte, avšak v online verzii. ,,So Števom Martinovičom chystáme ONLINE seriál. Práve píšeme scenáre. Bude to také pokračovanie toho, čo sme už mali predtým v televízii, takže momentálne sa chcem sústrediť iba na to, lebo je to vec, ktorú potrebujem urobiť," prezradila nám Evelyn.

evelyn.jpg

Foto: 
Instagram Evelynjefresh

V jej novom seriáli tak bude hlavnou postavou ona a jej najlepší kamarát Števo Martinovič, s ktorým obľubujú cestovanie. Najbližšie sa dvojica chystá na tri týždne do Južnej Ameriky, kde si zaiste natočia aj vtipné situácie, ktoré neskôr budeme môcť sledovať online.

- - Inzercia - -