Dnes je pondelok, 08.august 2022, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herečky Eliška Balzerová a Tatiana Vilhelmová predstavili v Bratislave nový film Otcova volga

marec 07, 2018 - 17:02
Včera mali návštevníci Cinema City Eurovea v Bratislave možnosť osobne stretnúť významné české herečky – Elišku Balzerovú a Tatianu Vilhelmovú, ktoré do Bratislavy prišli predstaviť svoj nový film Otcova volga. Slávnostnej premiéry sa zúčastnil aj režisér filmu Jiří Vejdělek, ktorý je tvorcom úspešných titulov – Ženy v pokušení či Muži v naději, ako aj producent Tomáš Hoffman. Režisér Vejdělek obsadil Elišku Balzerovú a Tatianu Vilhelmovú vo filme Otcova volga do hlavných úloh matky a dcéry.
Foto: 

Premiére filmu predchádzala novinárska projekcia, po ktorej v reštaurácii Craft B333R v Eurovei tvorcovia a herecké predstaviteľky poskytli množstvo novinárskych rozhovorov.
Slávnostnú premiéru si nenechali ujsť ani viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu – moderátorka Soňa Müllerová, herec Braňo Deák, moderátor Bruno Ciberej či herečka Karin Haydu s dcérou Vanesou.

collage.jpg

Foto: 
CinemArt SK

collage1.jpg

Foto: 
CinemArt SK

Režisér Jiří Vejdělek o svojej práci prezradil: „Zdá sa, že natáčať filmy o ženských osudoch je mojím osudom. Otcova volga mi dávala možnosť obklopiť sa na celé týždne krásnymi a talentovanými dámami. Tomu som nemohol odolať. "

Eliška Balzerová si spoluprácu s režisérom Vejdělkom pochvaľovala: „Spolupráca bola ako vždy skvelá. On je maximalista, a to ja mám rada. Má taký veľký zmysel pre humor, niekedy až čierny, a to mám tiež rada."

Keby mala Eliška Balzerová pozvať divákov do kina, na čo by ich nalákala? „Na to, čo Jirka Vejdělek tak vie, čo som s ním zažila už pri Ženách v pokušení. Smejete sa a pritom vám tečú slzy. Na napínavé pátranie v minulosti, na nečakaný záver. A tiež na toho krásneho veterána - Volgu zvanú Cárovná - a na nás dve s Táňou, ktoré v nej uháňame nádhernou krajinou za dobrodružstvom."

A na čo by pozval divákov režisér Jiří Vejdělek? „Na emotívnu, napínavú, zábavnú jazdu so skvelými hereckými výkonmi."

otcovavolgal006.jpg

Foto: 
CinemArt SK

Nový film Otcova volga, ktorý Vám prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK, môžete vidieť v kinách už od 8. 3. 2018.

- - Inzercia - -