Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bojíte sa starnutia? Jennifer Aniston má pre vás jasný odkaz

júl 25, 2018 - 14:46
Azda niet interview, v ktorom by sa redaktori neopýtali Jennifer Aniston (49) na dve veci: Prečo ako jedna z mála celebrít bojkotuje sociálne siete a v čom spočíva tajomstvo jej večnej mladosti.
Foto: 

Jennifer Aniston je známa zdravým životným štýlom a striktnými stravovacími návykmi. Verejnosti netají, že holduje tzv. kojeneckej diéte, ktorej vďačí za štíhlu figúru, rýchly metabolizmus a ďalšie, nemenej dôležité, pozitívne vplyvy na organizmus.

Detské porcie i jedlá

Tento typ stravovania sa zakladá na konzumácii detskej, a teda prevažne mixovanej stravy. Jennifer má „dovolené“ i detské výživy ľubovoľných príchutí a k tomu dva litre čistej vody denne. Pevná vôľa a sebadisciplína takmer päťdesiatročnej herečke očividne nechýbajú. Rovnako ako jasný pohľad na fenomény, ktoré v súčasnosti hýbu svetom – sociálne siete a plastická chirurgia. Prezradíme vám, čo na ich adresu povedala.

Moje telo je jediné čo mám

Keď novinárov zaujíma, či jej ignorovanie sociálnych sietí, a teda aj slabšia komunikácia s fanúšikmi skôr neškodí, Jennifer odpovedá: „Pre mňa je to vlastne istá forma psychohygieny. Popísalo sa už o mne mnoho. A veľa z týchto informácií sú nezmysly. Niekto má potrebu prezentovať sa na sociálnych sieťach a ukazovať ľuďom skutočný život, ponúknuť pohľad do svojho súkromia a podobne. Presne to ja nechcem. Moje telo, moje súkromie, môj domov je jediné čo mám - ochránené od fotoaparátov, médií a paparazzov.“

Vek je len číslo

Jennifer je úprimná aj čo sa pribúdajúceho veku týka. Pre všetky ženy, ktoré sú z každých ďalších narodenín skôr nešťastné než naopak, má odkaz: „Jasné, že už dávno nepatrím medzi mladice, ale vo svojom srdci sa cítim stále mlado. Vo vnútri sa náš vek predsa meniť nemusí. Každý nový rok v živote je špeciálny a vzácny. Môžete ho prežiť iba jediný raz. Netrápte sa, že starnete. Je to privilégium, ktoré nie každý z nás dostane.“

- - Inzercia - -