Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nádherná Chrissy Teigen: Dvojitá brada ju zmenila na nepoznanie

august 12, 2018 - 11:29
Chrissy Teigen má státisíce priaznivcov a niet divu. Nielenže je krásna, bohatá, úspešná žena a milujúca matka, ale sympatie vzbudzuje aj jej „normálnosť“.
Foto: 
Shutterstock

Najnovšie sa modelka dala na celkom zaujímavú misiu. Pravidelne ukazuje bežným ženám, ako sociálne siete zavádzajú a ani naoko dokonalé celebrity nie sú vždy a za každých okolností tip top.

Na svoj profil uverejnila fotografiu, kde by ste ju hádam ani nespoznali. Mamička dvoch detí na nej leží a vychutnáva si skrášľovaciu chvíľku. Na nose i brade má pásiky na odstránenie čiernych bodiek a podľa všetkého si to náramne užíva. K fotke totiž pripísala: „Zbožňujem si dávať pásiky dole veľmi pomaly a natočiť ich k svetlu, aby som videla ich účinok,“ uviedla smrteľne vážnym hlasom v Instagram Stories počas toho, ako si na dovolenke na Bali dopriala pár minút iba pre seba. Voľno trávi spolu s manželom – spevákom Johnom Legendom a ich dvoma deťmi. Spoznali by ste v dáme s dvojitou bradou niekdajšiu hviezdu z titulnej stránky prestížneho magazínu Sports Illustrated?

chrissy_foto.jpg

Foto: 
Instagram

Chrissy momentálne dovolenkuje s rodinou na ostrove Bali

rodinka.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -