Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Úprimná ako nikdy. Chrissy Teigen prezradila intímne detaily zo svojho života

september 11, 2018 - 21:43
V máji sa rodinka obľúbeného speváka Johna Legenda rozrástla o ďalšieho člena. K dvojročnej Lune Simone Stephens pribudol chlapček Miles Theodore Stephens.
Foto: 
Shutterstock

Chrissy Teigen (32) hviezdi na októbrovej titulke magazínu Women´s Health a o deťoch i manželovi sa v otvorenom rozhovore rozrozprávala. Nie je tajomstvom, že po narodení dcérky trpela popôrodnou depresiou a rovnakého scenára sa pochopiteľne obávala aj pri druhom dieťati.

Ako otvorene priznala, už vie, čo daná diagnóza obnáša a aj vďaka skvelým ľuďom vo svojom okolí na ňu bola pripravená. Podobná trauma sa v prípade syna síce nezopakovala, za to Chrissy redaktorom priznala iný problém – nechuť na intímnosti:

Nezáleží na tom kto ste, keď ste unavení,“ uviedla hneď na úvod a podotkla, že hoci sa s manželom stále priťahujú, vášnivé chvíle plné spontánneho sexu majú iba ojedinele. Na druhej strane sa však modelka a autorka kuchárskych kníh usmieva: „Vždy keď vidím Johna vystupovať, poviem si, aký je sexi a neviem sa dočkať, keď ho neskôr večer zvediem. To je celkom vtipné.“

chrissy3.png

Foto: 
Facebook

chrissy.jpg

Foto: 
Facebook

titulka_chrissy.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -