Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kris Jenner to povedala narovinu. Tieto slová jej mladého milenca nepotešia

september 23, 2018 - 19:13
Je mamou šiestich detí (Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner, Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian, Rob Kardashian) a zároveň hlavou celého Kardashian klanu.
Foto: 
Instagram

Kris Jenner (62) sa stala nosnou postavičkou rodinnej Kardashian šou, píše knihy, propaguje aktivity svojich ratolestí, sama disponuje rozprávkovým majetkom, venuje sa kozmetickému biznisu a v poslednom období povýšila starostlivosť o zovňajšok nad všetko ostatné. No to nie je všetko.

Už niekoľko mesiacov sa podľa vzoru mnohých zrelších kolegýň z brandže pýši podstatne mladším milencom. No ak si aj Corey Gamble vysníval bezstarostný život s čiernovlasou dračicou, má zrejme smolu. Kris sa totiž pre médiá vyjadrila, že po stroskotanom manželstve ju do chomúta nik nedostane. "Ja často hovorím, že jednoducho nechcem opakovať tie isté kroky z minulosti. Prežívam skutočne skvelý vzťah, som zaň vďačná a nemienim na ňom nič meniť. Nemám potrebu nosiť dlhé, biele šaty a kráčať k oltáru dlhou uličkou. Už som to zažila. Mala som veľkú svadbu, porodila šesť detí. Cítim sa vďačná a požehnaná za predchádzajúce skúsenosti. Zároveň sa teším na budúcnosť, ale jej pestrosť sa určite neodvíja od prsteňa na ruke." Kris, nikdy nehovor nikdy...

kj3.jpg

Foto: 
Instagram

kj2.jpg

Foto: 
Instagram

kris_and_corey2.jpg

Foto: 
Shutterstock

- - Inzercia - -