Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ľudia môžu naďalej pomáhať onkologickému cyklistovi

november 20, 2018 - 10:12
Uplynulý týždeň Liga proti rakovine organizovala v rámci Týždňa Ligy proti rakovine Bazár oblečenia a doplnkov v Centre pomoci v Bratislave. Ľudia mohli prísť počas celého dňa od pondelka do piatka. Bazár sa pre jeho efektivitu predlžuje do Vianoc.
Foto: 

Kam poputujú vyzbierané peniaze?

Viete aký je pohyb a šport významný sprievodca životom? Koľkokrát vás zbavil stresu, vzpružil fyzicky i psychicky? A viete si predstaviť, čo môže znamenať pre človeka, ktorý má navyše rakovinu? Pacient a zároveň priateľ tohto občianskeho združenia – Peťo – je cyklista telom i dušou. Bicykel je jedna z jeho najväčších lások, okrem jeho dcéry, ktorá sa narodila súčasne ako mu diagnostikovali rakovinu. V dôsledku svojej choroby a finančnej tiesne sa rozhodol predať svoj bicykel. LPR podporuje pohyb onkologických pacientov, ale aj zdravých ľudí ako prevenciu,
vyzýva preto verejnosť, aby prišli nakupovať do ich bazáru.

Čo môžete očakávať v bazáre

V bazáre nájdete oblečenie a doplnky, prevažne ženské, ktoré sú nové, alebo málo nosené. Exkluzívne kúsky na prilákanie nakupovania chtivých venoval aj módny návrhár Fero Mikloško. „Sme radi, že bazár prilákal veľa jednotlivcov, ale aj skupiny a taktiež, že sme boli schopní zabezpečiť kúsky, ktoré zaujali. Na základe obojstrannej spokojnosti bazár predlžujeme do Vianoc a priebežne obnovujeme ponuku oblečenia.“ Informuje Petra Benczyová, PR manažérka Ligy proti rakovine.

Bazár Ligy proti rakovine môžete navštíviť počas pracovného týždňa v Centre pomoci Ligy proti rakovine na Brestovej 6 v Bratislave.

- - Inzercia - -