Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako sa správne starať o citlivú pleť?

december 14, 2018 - 13:59
Stále viac ľudí potvrdzuje problém s citlivou pleťou. Patríte medzi nich aj Vy? A ako sa vlastne citlivá pleť pozná?
Foto: 

Citlivá a reaktívna pleť dnes trápi viac než polovicu populácie. A to z toho dôvodu, že dnes už nie je jej jedinou príčinou len genetika. Rýchly životný štýl, stres, zlá strava, tabak, alkohol, nevhodná kozmetika a tiež vonkajšie agresívne vplyvy ako UV žiarenie, znečistenie, klimatizácia a časté zmeny teplôt… To všetko má bohužiaľ negatívny vplyv na zvýšenú citlivosť našej pleti.

Citlivá pleť sa stáva globálnym problémom. Ako ju poznať?

Prejavy citlivej pleti môžu byť rôzne, ale všetky vyvolávajú nepríjemné pocity diskomfortu a majú dopad na kvalitu nášho každodenného života. Svrbenie, pnutie, pálenie, začervenanie alebo prehnaná reaktivita na zmenu počasia či vami používanú kozmetiku. To všetko sú známky, že je vaša pleť citlivá.

Ako upokojiť citlivú pleť? Darom z prírody…

Ak Vás trápi citlivá pokožka, siahnite po prípravkoch značky Eau Thermale Avène, ktorá uspokojí potreby celej rodiny s citlivou pleťou.

Základnou ingredienciou všetkých prípravkov je jedinečná Termálna voda Avène – dar z prírody v tej najčistejšej podobe s výnimočnými vlastnosťami. Táto voda má silu upokojovať, zjemňovať a pôsobí proti podráždeniu citlivej, reaktívnej či alergickej pleti, čo preukazuje viac než 1500 klinických štúdií.

Jej liečivé účinky navyše potvrdzuje ročne až 2800 pacientov, ktorí sa liečia v Termálnych kúpeľoch Avène už od roku 1743.

 

Od 1.12. do 31.12.2018 môžete navyše využiť vianočnú nádielku 2+1 ZADARMO na celé portfólio značky Eau Thermale Avène.

- - Inzercia - -