Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Martina Schindlerová tvárou známej značky klenotov. Exkluzívny rozhovor priamo počas fotenia!

december 18, 2018 - 17:00
Tak, ako imidž muža dotvárajú rýchle a kvalitné autá, tak i príťažlivosť žien podčiarkujú krásne šperky.
Foto: 
Ženský Web

Názornou ukážkou tohto tvrdenia je speváčka Martina Schindlerová, ktorá sa po rokoch života mimo reflektorov začína čoraz častejšie objavovať v spoločnosti a vďaka svojej kráse i talentu víriť hladiny slovenského šoubiznisu.

„Klenoty Aurum sú pre mňa moderná slovenská značka, ktorá ponúka zákazníkom naozaj rozmanité a vkusné šperky. Páči sa mi prezentovať šperky ako radosť na každý deň, rovnako ako aj brilianty v dostupných cenách.“ Presne týmito slovami niekdajšia hviezda speváckej súťaže Superstar opísala dôvod, ktorý ju presvedčil stať sa tvárou značky klenotov Aurum. My sme boli počas exkluzívneho fotenia novej kolekcie šperkov pri tom. Martina Schindlerová je veľká profesionálka, ktorá nám popri pózovaní stihla odpovedať aj na pár zvedavých otázok.

img_20181217_132253.jpg

Foto: 
Ženský Web

m2.jpg

Foto: 
Ženský Web

m3.jpg

Foto: 
Ženský Web

Čo Vám ako prvé napadne pri slove šperk?

Napadne mi, že sa nimi ozdobujeme, aby sme sa cítili cez deň krajšie a príjemnejšie.

Ako by ste zhodnotili dnešné fotenie?

Dnešné fotenie bolo veselé a príjemné, nafotili sme všetko raz dva, a ešte sme sa pritom aj zabavili, keďže všetci prítomní neustále žartovali.

Čochvíľa tu máme Vianoce. Považujete práve šperk za vhodný dar pre ženu? Ak áno, prečo?

Ani nepoznám ženu, ktorú by šperk nepotešil, vy poznáte? Šperk je podľa mňa veľmi zhovorčivý dar, ktorý poukazuje na blízkosť darcu, odráža jeho vkus a samotného darcu pripomína. Čo je taktiež dôležité,  šperk sa časom neznehodnocuje, práve naopak.

Vlastníte šperk, ktorý má pre Vás nevyčísliteľnú hodnotu? A vôbec nemusí byť finančná.

Niektoré šperky sú ako fotografie. Pripomínajú rôzne udalosti z minulosti a v tomto ohľade sú nezameniteľné. Mnohé šperky mám naozaj rada, rada ich nosím, cítim sa s nimi dobre. No nevlastním šperk, ktorého stratu by som „nepredýchala“. Šperky majú robiť radosť. Treba s nimi cítiť slobodu, že sú to stále iba veci, tie vždy možno nahradiť. Rada nosím aj náramky vyrobené mojimi deťmi.

Ako vyzerajú Vianoce vo Vašej rodine, odkedy ste sa stali mamičkou?

Snažím sa deťom dopriať pocity rodinnej pohody a radosti, aké sa mne spájajú s Vianocami z môjho detstva, vďaka mojim rodičom.

Môžete nám prezradiť niečo o Vašich blížiacich sa pracovných plánoch v ďalšom roku?

Čaká ma nahrávanie vlastných piesní a vystúpenia, na ktoré sa už teraz veľmi teším. Tiež som doktorandkou na právnickej fakulte Univerzity Komenského, z čoho pre mňa plynú povinnosti. No v prvom rade som stále mamou, takže všetky plány musia spolu pekne ladiť.

Máte vianočný / novoročný odkaz pre naše čitateľky?

Chcela by som všetkým jednoducho popriať, aby sme sa tešili zo života, aby ľudia boli pozitívni. Treba však začať od seba. Buďme vďační a šťastní, a neviažme to na udalosti v budúcnosti. Vychutnávajme si prítomnosť.

m4.jpg

Foto: 
Ženský Web

m5.jpg

Foto: 
Ženský Web

m6.jpg

Foto: 
Shutterstock

m7.jpg

Foto: 
Ženský Web

m9.jpg

Foto: 
Ženský Web

m11.jpg

Foto: 
Ženský Web

m12.jpg

Foto: 
Ženský Web

m15.jpg

Foto: 
Ženský Web

Aj takto vyzeralo zákulisie fotenia kolekcie klenotov Aurum. Výsledok uvidíte na Ženskom webe už čoskoro. :-)

- - Inzercia - -