Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jared Leto a krásna speváčka (opäť) spolu. Tentoraz vo vydarenej kampani

január 23, 2019 - 08:00
Spevák Jared Leto a jeho kolegyňa Lana Del Rey manželmi? V novej kampani na parfém značky Gucci určite. A veľmi im to sekne.
Foto: 
Shutterstock

Obaja sú svojskí, nenapodobiteľní, zahalení rúškom tajomstva a priťahujú pozornosť ako magnet. Okrem toho disponujú obrovskou dávkou talentu, majú vycibrený hudobný vkus a vyznajú sa v móde. Niet pochýb, že v súkromí si majú čo povedať a navzájom obdivujú svoj jedinečný štýl.

Ak je reč o móde, fešák Jared Leto je veľký fanúšik značky Gucci a neraz býva na podujatiach od hlavy po päty oblečený práve v nej. Nie je preto žiadnym prekvapením, že s módnym domom dlhšie spolupracuje. Najnovšie hviezdi v kampani na značku parfému Gucci Guilty, kde mu partnerku robí nemenej slávna Lana Del Rey.

Dvojica si v reklame zahrala manželský pár z päťdesiatych rokov. Video sa odohráva v práčovni, na večeri, v aute, na káve, v potravinách ... skrátka na miestach, ktoré sú pre trávenie času vo všeobecnosti typické. Vo videu sa taktiež objavujú zvieratá, špeciálne tiger a pštros, keďže generálny riaditeľ Gucci je známy svojím obdivom divokých zvierat. V úlohe čašníčky sa tu dokonca mihne Courtney Love. Celkom zaujímavé spojenie, nemyslíte?

Nech sa páči, a tu je výsledok:

Gucci Guilty | #ForeverGuilty campaign film

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -