Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hriešny latex: Beyoncé vie, ako udržať v manželstve iskru!

február 18, 2019 - 08:00
Vráťme sa ešte na chvíľu späť k oslave sviatku svätého Valentína. Svetoznáme hviezdy totiž s uverejňovaním príspevkov na túto tému stále neskončili.
Foto: 
Shutterstock

Hriešny latex: Beyoncé

Patria k najlepšie zarábajúcim a najstabilnejším šoubiznisovým párom, hoci ani ich neminuli vymyslené kauzy, podozrenia z nevery či rovno "zaručené" rozchody. Spevácka diva Beyoncé Knowles a raper Jay Z sú manželmi jedenásty rok, no bok po boku žijú podstatne dlhšie. Obľúbená umelkyňa samozrejme vie, aké dôležité je udržiavať vo vzťahu vášeň a svojho muža neustále dráždi zmenami vizáže či provokatívnymi módnymi kúskami. Inak tomu nebolo ani počas uplynulého sviatku svätého Valentína.

Beyoncé ukázala fanúšikom fotografiu v červených obtiahnutých latexových šalát, v ktorých sa rozhodla osláviť Deň zamilovaných s manželom na romantickej večeri. Ak vám pri pohľade na hudobníčku napadne otázka, za čo vďačí dokonalým krivkám aj po troch deťoch, odpoveď je jednoduchá. Beyoncé netají, že je veľkou milovníčkou kajanského korenia.

S trikom na štíhlu líniu sa podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti. Kajanské korenie si zvykne dopriať ako súčasť detoxikačného, desaťdňového programu. Koktail obsahuje javorový sirup (telu dodá energiu), citrónovú šťavu (pomáha zoštíhliť driek), kajanské korenie (zrýchľuje metabolizmus) a teplú vodu. Nápoj popíja až 12 krát denne, čím si organizmus, ako bonus, dokonale prečistí.

V týchto šatách si spolu s manželom dopriali valentínske pochúťky:

- - Inzercia - -