Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Celkom nahá Cara Delevingne v novej kampani pre značku Balmain

február 22, 2019 - 12:00
I keď je v modelingu konkurencia väčšia, než v akomkoľvek inom odvetví, topmodelka Cara Delevingne (26) sa nedostatku pracovných ponúk rozhodne báť nemusí.
Foto: 
Shutterstock

Cara je bezkonkurenčná, pretože si "ide" svoje. Nech si zvolí akýkoľvek účes či oblečie, nikdy netrafí vedľa. Je tvárna, neznáša nudu a napriek kombinovaniu zdanlivo nekombinovateľných kúskov vyzerá vždy ako bohyňa. Jej absolútna ignorácia modelingových pravidiel z nej robí uznávanú rebelku. Koniec koncov, Cara sa dostala aj na zoznam najinšpirujúcejších celebrít a získala tiež titul najlepšej modelky roka. Okrem toho je vtipná, svojská a veľká profesionálka.

Možno vám pri sledovaní reklamného videa napadne, prečo je Cara nahá, keď účinkuje v kampani na značku oblečenia? Olivier Rousteing, návrhár značky, prízvukuje, že koncept je jednoduchý a vyjadruje základný princíp známej značky - návrat k jednoduchosti, prirodzenosti a základným farbám. Cara je údajne dokonalým stelesnením tejto myšlienky a predstavy spoločnosti dokázala splniť jedine ona. Bez toho, aby v spote vyslovila čo i len hlásku.

A tu už je výsledok:

BALMAIN SPRING 2019: WATER WITH CARA DELEVINGNE

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -