Dnes je streda, 25.máj 2022, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tajomstvo ich dokonalej postavy: Čo má spoločné Crawford, Madonna či Halle Berry?

marec 10, 2019 - 14:00
Tento typ chudnutia si zamilujete! Ako inak opísať cvičenie na vibračnej plošine, ktorému prišli na chuť i najznámejšie šoubiznisové krásky. A niet sa čo čudovať. Prináša totiž hneď niekoľko pozitív.
Foto: 
Shutterstock

Blížiace sa leto a vidina vylihovania v plavkách na pláži s partiou kamarátov v nás ženách obvykle spustí lavínu pochybností a kritických pohľadov na vlastné telo. Prevísajúce faldíky, strie a celulitída k pribúdajúcemu veku tak trochu patria a bohužiaľ neraz ani zdravá strava nedokáže napáchané škody urýchlene napraviť. Ešteže existujú moderné prístroje, ktoré nám v neľahkom boji dokážu pomôcť. Ako napríklad vibračná plošina.

Vibračná plošina je obľúbená predovšetkým u ľudí, ktorí z určitého dôvodu nemôžu tráviť čas v posilňovni, prípadne sa venovať aerobným aktivitám či iným náročným športom. Spaľuje kalórie intenzívne a veľmi efektívne. No to zďaleka nie je všetko.

Fakty, ktoré vás potešia 

Vibračná plošina:

  • pomáha odbúravať tuk v tých najproblematickejších partiách tela. Výborné výsledky dosahuje najmä v oblasti bokov, bruška, stehien a zadku
  • formuje postavu
  • redukuje celulitídu a stabilizuje telesnú hmotnosť
  • zvyšuje svalovú pevnosť
  • pravidelné používanie vytvára svaly v oblasti chodidiel, kolien a bedier, ktoré pomáhajú podporovať slabé kĺby
  • má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém
  • pôsobí proti osteoporóze
  • urýchľuje metabolizmus … a čo je najlepšie, všetko bez výraznejšej fyzickej námahy

Ako funguje?

Vibračná plošina bola zostrojená tak, aby zapájala svalstvo celého tela a pritom negatívne nezaťažovala kĺby a chrbticu. Spôsobuje svalové kontrakcie, vďaka ktorým svaly nepretržite pracujú a účinne tak vplývajú na vašu postavu. Tieto kontrakcie spevňujú svalstvo celého tela, spaľujú tuky, zlepšujú metabolizmus a napomáhajú odvodňovať organizmus.

Na vibračnej plošine je možnosť nastaviť frekvenciu vibrácii, čo z nej razom robí rehabilitačný program alebo výkonnostný tréning. Spaľovanie kalórií na vibračnej plošine je rovnako účinné ako hodinový jogging.

Cvičenie na vibračnej plošine milujú i celebrity svetového formátu. Nedá naň dopustiť modelka Cindy Crawford, speváčka Madonna či herečka Hale Berry. Navyše, samotné cviky sú tak jednoduché, že ich s prehľadom zvládne každý.

- - Inzercia - -