Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Už sa vám o hokeji aj sníva? Strávte hokejový víkend po svojom

máj 25, 2019 - 09:00
Tento víkend vrcholia Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, čo pre nás ženy môže znamenať aj jedinečnú možnosť, ako využiť voľný deň a večer len pre seba.
Foto: 

Máme pre vás tip, ktorým zabijete hneď dve muchy jednou ranou, ak nie viac. Nielenže vášmu partnerovi doprajete priestor rozlúčiť sa s tohtoročnými hokejovými majstrovstvami presne tak, ako si želá (a za to vás bude ešte viac milovať), no zároveň urobíte niečo pre seba, vlastnú psychickú pohodu, fyzickú krásu a samozrejme zdravie.

Svet starostlivosti o telo i dušu

Dokonalé skĺbenie relaxu, možnosti načerpania nových síl, hýčkanie rukami tých najväčších profesionálov a k tomu príjemné osvieženie vám ponúka ZION SPA v našom hlavnom meste. A budeme aj kontkrétnejší. Pokiaľ váhate, či víkend stráviť s partiou na hokeji alebo si urobiť babskú, skrášľovaciu jazdu, tieto procedúry by vám mohli rozhodovanie uľahčiť. Čo si pre všetky návštevníčky obľúbené relax centrum pripravilo tentokrát?

HAUTE COUTURE (60 min za 89 € alebo  75 min s O2 / 105 €)

Kozmetické ošetrenie je navrhnuté na základe konkrétnych požiadaviek pleti. Hĺbkové čistenie pomocou Mikroglykolových sér, ktoré sú absorbované pleťou a majú antibakteriálne účinky, pomáha pri znižovaní každodenných nedokonalostí. Na zrelej pleti zjemňuje jemné linky, vrásky a má spevňujúci efekt. Počas pôsobenia masky vás zrelaxuje masáž hlavy, krku a ramien.

CACI DELUXE NECHIRURGICKÝ LIFTING TVÁRE (75 min 105 €)

Najpopulárnejší neinvazívny lifting tváre. CACI s mikro prúdom, ktorý pracuje na „trénovaní“ svalov tváre, zjemňuje vrásky a poskytuje okamžitý liftingový efekt. Tiež zvyšuje prekrvenie tkanív, čím podporuje produkciu kolagénu a elastínu v pokožke. Pomáha vypnúť, vytónovať svaly a zároveň vyhladzuje jemné vrásky.

FORMOVANIE POZADIA A STEHIEN (60 min 75 €)

Ošetrenie, ktoré spevní a vytónuje zadok a stehná. Rovnako im dodá pevný tvar a fantastický lifting. Táto jedinečná terapia sa pomocou CACI Electro nástavca s 24 valcami perfektne prispôsobí obrysom tela, a tak efektívne napodobní techniky klasických detoxikačných masáži. Prostredníctvom týchto valcov zároveň pôsobí aj mikroprúd aplikovaný na cieľové oblasti, ktorý efektívne rozbíja tukové vankúšiky a urýchľuje proces detoxikácie. Výsledkom je pevnejšia pokožka. 

PREMIUM SPA MANIKÚRA (60 min 39 €)

Jemná a hĺbkovo regenerujúca procedúra pre suché, namáhané a zanedbané ruky. Očista a píling pokožku vyhladí, odstráni odumreté bunky a pripraví ruky na následné ošetrenie. Okrem tradičnej manikúry zahŕňa aj masku, masáž a špeciálna pozornosť sa venuje starostlivosti o pokožku v okolí nechtov. Pri relaxe počas procedúry pokožka nadobúda na pohľad aj na dotyk pružnosť, stáva sa jemnou, rozžiarenou a ruky vyzerajú nádherne.

PREMIUM SPA PEDIKÚRA (75 min 59 €)

Osviežujúca procedúra dodá nohám novú energiu. Špeciálne pripravená kombinácia esenciálnych olejov oživí, stimuluje krvný obeh a zmierni zadržiavanie vody v tele. Nohy a predkolenia čaká očistné ošetrenie, kúpeľ, píling a osvieženie zábalom. Nasleduje klasická pedikúra a nakoniec masírovanie stimulačného gélu a oleja do pokožky. Výsledkom bude príjemne zrelaxované telo aj myseľ i krásne upravené nohy.

LA CUVÉE SPÉCIALE (90 min 109 €)

Znovuobjavená starodávna masážna technika založená na prikladaní teplých obkladov. Terapeutické  vrecúška sú naplnené pozitívnymi účinkami hroznových semienok, prírodných hroznových esencií a aromatických éterických olejov. Prostredníctvom kombinácie tepla, tlaku, účinkov červeného hrozna a esenciálnych olejov táto jemná masáž prináša hlboký stav telesnej a duševnej relaxácie. Zároveň vás zbaví napätia, uvoľní vaše svaly, aby ste mali jedinečný zážitok z masáže.

TERAPEUTICKÁ MASÁŽ NA MIERU (60 min 75 € alebo 90 min 105 €)

Tradičná masáž používa stredný až hlboký tlak. Uvoľňuje tak napätie, blokády a uzly. Zároveň zmierňuje svalové vypätie a kŕče, ktoré vznikajú v dôsledku stresu, z práce alebo po aktívnom športovaní. Pri tejto masáži sa využíva kompresia a techniky pracujúce naprieč svalovým vláknom, čím sa svaly zahrejú a uvoľnia.

Láka vás skôr šport?

Na svoje si však prídu aj milovníčky pohybu. ZION SPA vám ponúka taktiež možnosť zacvičiť si pod dohľadom skúseného osobného trénera. Možností, ako stráviť voľný čas v tomto vyhľadávanom zariadení, je teda hneď niekoľko. Necháte sa nimi zlákať i vy? :-)

Doprajte si starostlivosť, akú si zaslúžite:

Viac informácií nájdete na www.zionspa.sk

- - Inzercia - -