Dnes je streda, 25.máj 2022, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vizážistka radí: "Takto vykúzlite originálne líčenie na hokej!"

máj 25, 2019 - 12:00
Nielen oblečením a módnymi doplnkami môžete vyraziť na hokejové majstrovstvá, ktoré vrcholia práve tento víkend. O tom, že fandiť a zažiariť na štadióne či vo fanzóne sa dá aj vďaka nápaditému líčeniu, vás presvedčíme v nasledujúcich riadkoch.
Foto: 

Vizážistka Lenka Straská, ktorú klientky milujú pre jej bezprostrednosť, originalitu, profesionalitu, nadšenie k práci i bláznivé nápady, neostala nič dlžná svojej povesti a prezradila nám zopár tipov na ten nefalšovaný, nazvime to hokejový make-up. Tu sú jej odporúčania.

Hokejový make-up? Žiadny problém!

Lenka nedá dopustiť na hydratačnú emulziu, ktorá pokožku čistí a hydratuje bez toho, aby bola narušená jej ochranná bariéra. Pri líčení modelky zvolila jemný make-up, ktorý nepôsobí ako maska a dáva pleti dýchať. Pomocou tzv. púdrového konturingu vytvarovala tvár do "oválu", keďže tento tvar sa považuje za najkrajší. Na líčka, bradu a chrbát nosa použila rozjasňovač. Lenka siahla po nestierateľnom rúži, nebála sa ani modrých odtieňov či glitrov, v ktorých použití sa pre podobné príležitosti nekladie limit. Nezabudnite na očné linky, prípadne očné tiene vo farbách mužstva, ktorému sa chystáte fandiť. Na záver zafixujte make-up fixátorom v spreji.

A tu už je samotný výsledok:

No a čo, že sme vypadli?! Fandíme naďalej!

I keď slovenské hokejové mužstvo na tohtoročných majstrovstvách skončilo, stále je komu fandiť a tomu prispôsobiť zástavu i farby v líčení. :-)

Maľovanie

Zdroj: Lenka Straská, https: www.lenkasmakeup.com

- - Inzercia - -