Dnes je nedeľa, 29.máj 2022, meniny má: Vilma
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nebojte sa zmeny: Michaela túži po krásnom úsmeve

máj 31, 2019 - 12:59
Dvadsaťpäťročná Michaela Fábryová túži po zmene imidžu. Aj kvôli tomu sa rozhodla prihlásiť do projektu Nebojte sa zmeny. Mladá dvojnásobná mamička by sa chcela opäť krásne usmievať. Svoj problematický chrup bude riešiť s primárom Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrom Schilllom.
Foto: 

Chce byť atraktívnejšia a spokojnejšia. Dvadsaťpäťročná mamička Michaela Fábryová dlho túžila po zmene vzhľadu. Priala by si schudnúť aspoň štrnásť kilogramov a chcela by sa opäť žiarovo a naplno usmievať. Jej veľkým problémom je chrup, ktorý má v katastrofálnom stave. Aj preto sa rozhodla prihlásiť do projektu Nebojte sa zmeny „U zubára som bola naposledy pred desiatimi rokmi. Mám veľmi negatívnu skúsenosť a odvtedy sa zubárov vo všeobecnosti neuveriteľne bojím. Mám strach, no na druhej strane som dvojnásobnou maminou a rada by som sa na svoje detičky naplno usmievala. Takisto by som chcela byť pre svoje deti dobrým príkladom aj v oblasti starostlivosti o zuby,“ začína svoj príbeh Michaela Fábryová. Pomôcť jej v tomto prípade dokáže primár MUDr. Alexander Schill zo Schill Dental Clinic. „Sebavedomie a odhodlanie žiť naplno. Slová, čo vystihujú pacientov, ktorí k nám prišli s ostychom a beznádejou. Po ošetrení odišli ako noví ľudia,“ konštatuje MUDr. Alexander Schill, primár špičkovej zubnej kliniky.

schill.jpg

Foto: Ivan Medveď
Foto: Ivan Medveď

So svojimi skúsenosťami a odbornosťou dokáže pomôcť aj pacientom, ktorí majú chrup v nedobrom stave podobne ako Miška. „Zuby si poctivo umývam každé ráno a večer. Môj strach zo zubárov bol priveľký a zrejme som túto oblasť starostlivosti o zdravie zanedbala. Zuby ma naozaj veľmi bolia a je to najhoršia bolesť na svete. Hoci mám strach, som pripravená spraviť všetko preto, aby som sa mohla konečne a naplno a s radosťou usmievať,“ tvrdí Michaela Fábryová. Mladá pacientka sa však nemusí obávať bolesti. V Schill Dental Clinic bude naozaj vo výborných rukách, kde jej ponúknu nadštandardnú starostlivosť. „Zväčša sú to ľudia, ktorí nemajú dobrú skúsenosť s lekárom a potrebujú opraviť nepodarky. Alebo sa rozhodnú pre zariadenie, kde sa budú cítiť príjemne, s profesionálnym prístupom personálu a zárukou odborného ošetrenia. Prídu k nám s očakávaním, že nájdeme riešenia. Odchádzajú s ich návrhom, s časovým i finančným plánom. Môžu sa rozhodnúť, či sa k nám vrátia. Som rád, že sa s väčšinou z nich opäť stretnem už ako s pacientmi. Myslím si, že aj Miškin problém je riešiteľný. Pokúsime sa urobiť všetko preto, aby mala zdravé a krásne zuby,“ hovorí primár MUDr. Alexander Schill. Profesionalita Schill Dental Clinic je podporená aj možnosťou využívať moderné technológie. Či už ide o CT, panoramatický RTG, špičkovú operačnú optiku, ozón, laser, alebo o prístroj CEREC, ktorý za pár minút vyhotoví keramickú náhradu zuba. Nemožno vynechať ani multifunkčné kreslá pre pohodlie pacienta a komfort práce lekára. To všetko v príjemnom a vysoko sterilnom prostredí. Vďaka technológiám je diagnostika presnejšia a rýchlejšia, kratší je i čas ošetrenia. Viac sa môžeme venovať vysvetleniu toho, aký zákrok nás čaká a prečo,“ vysvetľuje MUDr. Alexander Schill. Miška je jeho profesionalitou nadšená a už v týchto dňoch podstupuje prvé zákroky. Žiarivý úsmev je pre ňu silnejšou motiváciou ako strach. 

- - Inzercia - -