Dnes je nedeľa, 29.máj 2022, meniny má: Vilma
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nebojte sa zmeny: Michaela má konečne plnšie pery a žiarivejšiu pleť

máj 13, 2019 - 13:23
Chce sa páčiť svojmu partnerovi a okoliu, no najmä sama sebe. Dvadsaťpäťročná Michaela Fábryová sa kvôli nižšiemu sebavedomiu rozhodla prihlásiť do NEBOJTE SA ZMENY. Mladá mamička túžila po sviežej pleti a plnších perách. Tento sen jej splnili v NU´CLINIC.
Foto: 

Michaela Fábryová túžila po zmene imidžu a vzhľadu. Trápil ju nepekný chrup a problematické zuby. Tento problém vyriešili u skvelých profesionálov v Schill Dental Clinic. Dnes sa môže dvadsaťpäťročná mamička spokojne a naplno usmievať. Prihlásenie do NEBOJTE SA ZMENY hodnotí neuveriteľne pozitívne. Jej cesta za krásnym vzhľadom pokračovala v NU´ CLINIC. „Tým, že mám urobené zuby, môj úsmev je už krajší a spokojnejší. Túžila som však po plnších a krajších perách. Trápil má aj unavenejší výraz tváre a nie priveľmi svieža tvár. Tým, že som dvojnásobnou mamičkou na plný úväzok, tak som občas pôsobila zničene a unavene. Nepáčili sa mi nosovo-ústne vrásky, ktoré sa mi urobili aj v tomto mladom veku,“ vysvetľuje Michaela. Po absolvovaní menších estetických zákrokov u pani primárky MUDr. Jany Chudíkovej je mladá žena oveľa spokojnejšia a vyrovnanejšia. „Miška mala hornú peru tenšiu, aplikovali sme preto do pery výplň na báze kyseliny hyalurónovej. Mierne sme upravili aj jej spodnú peru, aby boli jej ústa súmerné, plnšie a krajšie. Takisto ju trápil unavenejší výraz tváre a mala viditeľné nosovo-ústne vrásky. Takisto sme do nich aplikovali kyselinu hyalurónovú. Aby jej pleť vyzerala zdravšie a vitálnejšie, vyskúšali sme aj metódu vyživujúcej injekčnej mezoterapie. Miškinu pleť to viditeľne osviežilo,“ prezradila primárka NU´CLINIC Jana Chudíková.

Foto: Ivan Medveď

Pohľad do zrkadla po absolvovaní všetkých drobných estetických zákrokov Michaelu nesmierne potešil. „S výsledkom práce pani primárky som naozaj veľmi spokojná. Moja pleť je vypnutejšia a viditeľne zdravšia. Cítim sa sviežo a mlado. Páčia sa mi aj plnšie pery. S mojím vylepšeným vzhľadom som absolútne spokojná. Môj partner už teraz začína na mňa žiarliť,“ usmieva sa blondínka. Jej premena už pomaly prichádza do finále. Podarilo sa jej schudnúť a ešte stále zhadzuje kilogramy navyše. Miškinu novú hmotnosť vám prezradíme už čoskoro po návšteve u výživovej odborníčky z Vitadu. Čerešničkou na torte bude poradenstvo ohľadom správneho líčenia a stylingu v kozmetickej firme Dermacol, ale aj v módnej akadémií Fame.sk. „Absolútne neľutujem, že som sa rozhodla prihlásiť do NEBOJTE SA ZMENY. Odporúčam to každej žene, ale aj mužovi, ktorí nie sú so svojím zovňajškom spokojní,“ prezradila Michaela Fábryová. 

- - Inzercia - -