Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Malá inšpirácia na dnešný večer

júl 31, 2019 - 09:00
Ak chcete stráviť večer v príjemnom prostredí v priamom srdci bratislavského Starého Mesta, pri dobrom víne a kvalitnom jedle a navyše sa zabaviť pri live koncerte pod holým nebom odporúčame vám Korzo Café & Restaurant na Hviezdoslavovom námestí.
Foto: 

Korzo Café & Restaurant na Hviezdoslavovom námestí ponúka nielen výborné jedlo a priateľskú atmosféru, ale aj kus histórie. Nakoniec, kedysi tu sídlila jedna z prvých reštaurácií v Bratislave, Café Savoy. Stretnúť ste tu mohli Jána Smreka, Franza Liszta, ale aj T.G. Masaryka.

V letných mesiacoch je k dispozícii príjemná vonkajšia terasa s výhľadom na neďaleké Slovenské národné divadlo a Slovenskú filharmóniu. Každú stredu v jarných a letných mesiacoch, ak je dobré počasie, sa na neďalekom trávnatom parčíku predstavujú rôzne hudobné zoskupenia a jednotlivci.

Dnes sa o 19.30 h predstaví  Bratislavčanka Katka Sčevlíková, účastnička X-Factor.

Pri dobrom koncerte padne dobre aj pohár skvelého vína. V ponuke nájdete to najlepšie z domácich aj svetových vín. Potešia vás miešané drinky, poctivé domáce limonády z ovocia či domáci ľadový čaj.

 

- - Inzercia - -