Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Účinné chudnutie, ktoré si zamilujete. Vyskúšajte vibračnú plošinu

marec 10, 2020 - 17:00
Hektický životný štýl, náročná práca, rodina i pestré voľnočasové aktivity s najblížšími nám spravidla neumožňujú pravidelne športovať. A možno je to len výhovorka. Veď to poznáte, ak vás niečo nebaví, okamžite si ich nájdete hneď niekoľko.
Foto: 

Aj odborníci tvrdia, že šport, ktorému sa chcete venovať, vás musí predovšetkým baviť. A to najlepšie dlhodobo, v opačnom prípade počiatočná eufória z vypotených kalórií zmizne veľmi rýchlo. Pokiaľ nepatríte k fanúšikom posilňovní, drastických a hlavne rýchlych diét, vyskúšajte v praxi osvedčenú metódu - vibračnú plošinu.

Cvičenie obľubujú aj celebrity

Spaľovanie kalórií na vibračnej plošine je rovnako účinné ako hodinový jogging. Zvýši vám svalovú pevnosť, zrýchli metabolizmus, pôsobí proti osteoporóze, spaľuje tuky, odstraňuje celulitídu a prirodzeným spôsobom odvodňuje organizmus. Okrem toho, na väčšine vibračných plošín existuje možnosť nastavenia frekvencii vibrácií. Tým ju možno využiť aj na masáž. K jej zarytým milovníčkam patria napríklad speváčka Madonna či herečky Hale Berry a Nicole Kidman.

Cvičenie je jednoduché, zábavné a samozrejme účinné:

13 Basic Vibration Machine Exercises Workout Step by Step Tutorial

- - Inzercia - -