Dnes je sobota, 29.január 2022, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako schudnúť a zbaviť sa celulitídy? Počuli ste už o Body Wraps?

august 28, 2019 - 23:00
Body Wraps sú zoštíhľujúce, anticelulitídne a detoxikačné zábaly z americkej Floridy. Už po prvej 90 minútovej kúre sa dá odstrániť 5 až 30 cm z celkového obvodu tela v 9 meraných partiách.
Foto: 

Body Wraps sú dermatologicky testované, obsahujú minerály, kaolín, vysoký obsah železa a to pomáha rozdeľovať kyslík v krvi a vo svaloch, zásobuje celé telo energiou. Sú dobré na kŕčové žily, odstraňujú zápchu, majú čistiacu schopnosť, zbavujú telo ťažkých kovov a sú tiež blahodarné na pleť.

Čo dokáže Body Wraps?

  • Bandáže namočené v špeciálnej zmesi Body Wraps vytiahnu z medzibunkového priestoru škodlivé toxíny, tukové bunky sa sťahujú a vysušujú.
  • Pomocou kompresnej terapie sa rozhýbe lymfatický systém odstránením nadbytočnej vody a toxínov.
  • Následným cvičením sa naštartuje metabolizmus a tým sa celý proces urýchli.
  • Ubúdanie centimetrov pokračuje ďalšie 4 dni a doma si po ďalších meraniach zapisujete ďalšie úbytky centimetrov.
  • Ku každému wrapu odporúčame Body Wraps TEA (čaj) na 7 dní, ktorý sa pije 3-krát za deň.
  • Metódou Body Wraps si udržíte tieto tvary 30 dní, pokiaľ je vašim cieľom viac schudnúť, wrapovanie odporúčame opakovať 3 až 10 krát  (aj viac-krát).

Kedy Body Wraps použiť? 

Body Wraps je v súčasnosti jedno z najobľúbenejších ošetrení, po ktorom siahajú nielen ženy. Je to výborný spôsob na okamžitú stratu centimetrov na objeme, a preto je využívaný ako neoceniteľná pomôcka pred plesovou sezónou, svadbami, dovolenkou alebo akoukoľvek príležitosťou, na ktorej chcete vyzerať šik. Ak ste teda pozvaná na oslavu a zistíte, že nezapnete sukňu, je pre vás Body Wraps ako stvorený. Vaše stehná, brucho, zadok, lýtka a boky vám budú vďačné. Body Wraps je výborným podporným prostriedkom na odštartovanie kúry na chudnutie, lebo ním vidíte okamžité výsledky, čo vás nepochybne motivuje.

Ako to vlastne funguje? 
Výhodou zábalu je, že fólia zabraňuje nadmernému poteniu, ktorým by sa z tela odvádzali dôležité minerálne látky a stopové prvky. Taktiež fólia umožňuje krému pôsobiť do hĺbky, vďaka čomu krém preniká do tukových buniek a odstraňuje v nich všetko nadbytočné. Preto sa opakovaným nanášaním krému na telo tukové bunky zmrštia, zmenšia svoj objem a vy stratíte prekážajúce centimetre, bez výraznejšej straty na hmotnosti. 

Kedy sa Body Wraps nepoužíva:

  • v tehotenstve
  • pri kardiovaskulárnych chorobách
  • pri infekčných ochoreniach, akútnych vírusových, bakteriálnych a onkologických ochoreniach
  • po prekonaní vážneho ochorenia, operáciách, hormonálnych poruchách

Aj takéto výsledky môžete dosiahnuť:

Viac info. nájdete na: https://bodywraps.cz/.

- - Inzercia - -