Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bedári, Turandot alebo Peklo v raji

september 03, 2019 - 23:39
Divadlo Nová scéna otvára novú sezónu veľkolepo. Už v septembri prináša najslávnejší svetový muzikál všetkých čias – muzikál BEDÁRI. V poradí druhou premiérou novej sezóny bude v januári 2020 bláznivá komédia „Peklo v raji“ a v marci sa môžete tešiť na európsku premiéru výpravného kórejského muzikálu TURANDOT.
Foto: 

Excelentné spevácke a herecké výkony v podaní slovenských a českých muzikálových hviezd vo veľkolepej scéne s podmanivou hudbou, nádhernými kostýmami a živým orchestrom– to je muzikál BEDÁRI v Divadle Nová scéna. Už od septembra  2019 iba v Divadle Nová scéna.

Príbeh lásky, vášne, nenávisti aj zmarených snov podľa kultového románu Victora Huga uvidia diváci prvý krát v slovenskej verzii.
Môžete sa tešiť na veľkolepú scénu, podmanivú hudbu v podaní Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu, viac ako 200 kostýmov, excelentné spevácke, herecké a tanečné výkony slovenských a českých muzikálových hviezd.

Muzikál BEDÁRI mal svetovú premiéru v roku 1980 v parížskom Paláci športu, anglická verzia muzikálu bola prvý krát uvedená v Londýne v roku 1985 a o dva roky neskôr na Broadway.

Nová scéna túto divadelnú sezónu pripravila ja ďalšie premiery. V januári 2020 bláznivá komédia „Peklo v raji“ a v marci kórejský muzikál TURANDOT.

 

- - Inzercia - -