Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Máme za sebou veľkolepé finále Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz!

september 20, 2019 - 02:00
Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz sa prehupli do svojho finálne ... a to doslova vo veľkom štýle! Prehliadky slovenských a zahraničných dizajnérov, i vyhodnotenie súťaže Nové tváre módnej scény pre tento rok, boli určite adekvátnou bodkou za septembrovým módnym maratónom.
Foto: 

Ak ste si náhodou mysleli, že v rámci Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz vás už nič neprekvapí, opak je pravdou. Hlavná ikona našich módnych večerov, organizátorka podujatia - pani Mária Reháková, dokáže aj po rokoch prekvapiť. Tentoraz v príhovore apelovala na ambíciu Bratislavských módnych dní pomáhať nádejným talentom, ktorí sa v móde našli.

Počas uplynulého večera si na svoje prišli (aj) fanúšikovia tradičného čínskeho odevu, slovenskej dizajnérskej špičky a samozrejme nových tvárí módnej scény, ktoré bojovali o tento prestížny titul niekoľko uplynulých týždňov.

Sleduj Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz jeseň 2019 - 19.09.2019 - zaznam od používateľa MichalMotuz na www.twitch.tv

Počas večera sa predstavili ...

... všetkých päť finalistiek projektu Nové tváre módnej scény, úžasná Jana Gavalcová, Rozbora Couture a samozrejme už avizovaný, exkluzívny hosť z Číny, návrhárka WU MEIXUAN.

rozbora.jpg

Rozbora Couture
Foto: 
Ramon Leško

Do jesennej edície Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz sa totiž zapojilo aj Veľvyslanectvo Čínskej ľudovej republiky na Slovensku. „Sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou tejto jedinečnej módnej šou. Tá naša čínska bude pozostávať z dvoch častí," prezradil nám pár dní pred začiatkom šou čínsky veľvyslanec Lin Lin.

Prvá časť bola tou tradičnejšou, s predstavením tzv. Qipao Show. Qipao je typický čínsky odev, ktorý sa stal populárnym už v roku 1920. Druhou časťou módnej prehliadky bola moderná šou. V rámci nej sa divákom predviedla výnimočná čínska dizajnérka WU Meixuan.

qipao.jpg

Qipao Show
Foto: 
Ramon Leško

wu_meixuan.jpg

WU MEIXUAN, China
Foto: 
Ramon Leško

Víťazkou pre tento rok sa stala ...

Nosnou súčasťou jesennej edície Bratislavských módnych dní sa stal projekt Nové tváre módnej scény, tentoraz na tému M.R.Štefánik. Počas slávnostného večera spoznal svoju víťazku. Ňou sa stala KRISTÍNA BÁNOVSKÁ

01.jpg

Víťazka projektu Nové tváre módne scény 2019 - KRISTÍNA BÁNOVSKÁ
Foto: 
Ramon Leško

Blahoželáme! :-) Ďakujeme vám za krásny módny týždeň a tešíme sa na vás opäť o pár mesiacov.

- - Inzercia - -