Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Lipa spieva Lasicu – tentokrát vo Vysokých Tatrách

september 30, 2019 - 16:00
Zažite výnimočný víkend v Tatrách s Petrom Lipom a Milanom Lasicom, ktorí spolu vystúpia na jednom pódiu. V sobotu 5. októbra si v Grand Hoteli Kempinski High Tatras zaspomínajú s hudobníkmi z kapely na časy, kedy tajne po nociach počúvali Music USA.
Foto: 

Zároveň vám vysvetlia, čo to je vlastne tá naša Prosperita. Tieto piesne a mnohé ďalšie z albumov Lipa spieva Lasicu si vypočujete počas jedinečného večera. Piesne bude samozrejme dopĺňať láskavý humor Milana Lasicu.

Záruka jedinečného zážitku

Koncert je prístupný aj pre neubytovaných hostí, a to za 75 EUR/ osobu. Okrem koncertu zaručuje lístok aj vstup na After Party, kde sa budete môcť z hlavnými hviezdami večera stretnúť osobne. V prípade, že sa rozhodnete využiť ubytovací balíček, okrem vstupu na koncert v naozaj príjemnej komornej atmosfére Grand Restaurant, máte aj ubytovanie s raňajkami a vstup do spa.

Hudobní znalci si prídu na svoje určite aj v novembri. Pripravili sme totiž unikátnu kombináciu a na jednom pódiu spolu vystúpia Robo Grigorov a Cigánski diabli. Tento koncert aj s následnou After Party si môžete užiť 23. novembra 2019.

Viac informácií tu: https://www.kempinski.com/sk/strba-strbske-pleso/grand-hotel-high-tatras/special-offers/

- - Inzercia - -