Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

HOROSKOP od 21. októbra do 3. novembra 2019

október 20, 2019 - 18:00
Počas utorka až do štvrtkového popoludnia zostane Luna v Kozorožcovi, keď máme citlivejšie kosti, kĺby, ale aj pokožku. Tieto dni sú vhodné na čistenie pleti a na aplikáciu pleťových masiek. Pri problémoch s kĺbmi pomáha čaj z púpavy alebo z arniky.
Foto: 

Od štvrtkového popoludnia až do sobotňajšieho podvečera zotrvá Luna vo Vodnárovi, keď sú citlivejšie spodné časti nôh, lýtka, nervy a kŕčové žily. Vyhnite sa dlhému státiu, dožičte si viac oddychu, ak pocítite únavu  spodných partií tela, pomôže vám kúpeľ s morskou soľou a rozmarínovým olejom. Na uvoľnenie nervového napätia pomáha čaj z medovky alebo rumančeka. Od sobotňajšieho podvečera až do pondelkového večera bude Luna v Rybách, keď máme citlivejšie chodidlá a lymfatický systém. Káva, lieky a alkohol majú na náš organizmus silnejší účinok ako zvyčajne. Obmedzte časté umývanie vlasov, ničia sa a tvoria sa lupiny. Dožičte si masáž spodných častí nôh alebo kúpeľ, ktorý obsahuje odvar z paliny a repíka.

Týždeň naplnený nielen prácou, ale aj radosťou zo života a najmä láskou želá Stella.

 

Baran 21. 3. do 19. 4.

Pozor na tvrdohlavosť, cítite, že je pre vás ťažké spolupracovať s inými. Potrebujete viac priestoru, a to nielen vo vzťahu. Nájdite si čas na objasňujúci rozhovor a určite si nové pravidlá a aj smer, akým sa bude naďalej váš vzťah vyvíjať.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Budete sa cítiť akoby bez energie, nabrali ste si priveľa povinností aj za ostatných, ale zostali ste na to sami. Môžete mať pocit, že vám už všetko prerastá cez hlavu, a že máte toho po krk. Nastal útlm. Neriešte nič dôležité a vaša energia sa obnoví.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

V týchto dňoch si budete musieť aj sami pred sebou priznať, že ste v istej veci nováčikom, nechýba vám však chuť vzdelávať sa a pod vhodným vedením dokážete ukázať všetko, čo je vo vás a prejaviť tak doteraz svoj nespoznaný potenciál.

Rak 22. 6 – 22. 7.

Bude z vás vyžarovať spokojnosť a vyrovnanosť, podarilo sa vám tak vytvoriť pevné zázemie a môžete si dopriať zaslúžený odpočinok a venovať sa iba tomu, čo vás baví. V partnerskom vzťahu vládne dokonalá pohoda. Zdravotne ste na tom dobre.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Po dlhšom čase nastane konečne uvoľnenie zo stresujúceho obdobia, takže sa budete znova cítiť vo svojej koži. Uľaví sa vám. V pracovnej oblasti vás očakávajú nové výzvy, zmluvy a  projekty. Ak vás v láske trápili starosti, zahoďte ich za hlavu.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Tento týždeň sa budete predsa len musieť popasovať s prekážkami, a dokončiť všetko, do čoho ste sa predtým pustili. Je celkom možné, že sa budete usilovať získať nové vedomosti a poznatky o niečom celkom neznámom.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Na nedostatok pracovných príležitostí sa nebudete môcť sťažovať, skôr budete radi, ak si nájdete čas pre rodinu a sami pre seba. Nerobte však robiť niekoľko odlišných vecí súčasne, to by nemuselo dopadnúť podľa vašich predstáv.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Tento týždeň budete oveľa intenzívnejšie prežívať nielen všedné pracovné dni, ale si dovolíte vybočiť zo zabehnutých koľají. Navyše, vo vzťahoch sa dokážete vcítiť do pocitov druhých. Prejavte súcit, ochotu pomáhať, ale aj odpúšťať.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Počas týchto dní zatúžite predovšetkým po chvíľach samoty a pokoja, chcete sa odpútať odkolotoča každodenných stresových situácií. Rozhodne tým získate nový uhol pohľadu na daný problém  a nadobudnete vnútorný pokoj.

Kozorožec 22. 12.  – 20. 1.

Momentálne nie je vhodné, aby ste na isté situácie reagovali impulzívne a unáhlene. Naopak, je dôležité naučiť sa umeniu kompromisu. To sa týka nielen kariéry, ale aj vzťahov. Ochota na zmeny povedie k vyrovnanejšiemu a šťastnejšiemu spôsobu života.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Je celkom možné, že sa cítite byť obmedzovaní okolnosťami a situáciami a máte pocit, že ste uviazli. Skvelé príležitosti sú však na dosah, ale vy si ich nevšímate a neviete dokonca oceniť ani to, čo máte. Prehodnoťte svoje postoje a zaujmite nový prístup k životu.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Nechýba vám nadšenie, viete, že máte pred sebou obdobie tvorivosti, veríte si, a viete, že sa vám po období odkladov podarí získať to, o čo ste sa usilovali. Bez obáv sa môžete tešiť na vytúžený úspech. O radosť a šťastie sa podelíte s najbližšími.

- - Inzercia - -